Перегляд одного допису
Старий 25.05.2016, 07:16   #24
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від Косячок Переглянути допис
Мої досягнення? З останнього набрав за 5 місяців 15 кг в тренажерному залі ...
Ніфіґа собі ...
Добре,що зараз є де почитати,з ким порадитися,щоб біди не наробити.
А я,дурне,в свій час мав клопіт. Я сам родом з райцентру Горохів Волинської області і проживав навпроти Горохівського радгосп-технікуму. На той час,це був,без перебільшення,"продвинутий" навчальний заклад з надзвичайно хорошою матеріальною базою. В далекому 1988 році почав ходити на зайняття по штанзі,паралельно на легку атлетику+до цього всього кожен день грав в футбол з студентами. Мене завжди брали в команду,бо грав досить гарно та мав м'яч футбольний від самого Олега Блохіна,який мені десь тато "вимутив" за те,що навесні сам два городи прокопав.
І хоча був на той час "ботаном" (по сьогоднішніх мірках),про що вже тут неодноразово вихвалявся золотими медалями та зайнятими першими місцями на олімпіадах по математиці та фізиці , але кожен Божий день бігав,гонився,займався та "лізав по стромах".
Так ось,десь в 1990 році в згаданому мною навчальному закладі з'являється перша в області тренажерна зала з великою кількістю хорошого обладнання. Тренажери були жовтого кольору та іноземного виробництва (ясна річ,адже "совЄт" ні на що,окрім ракет та постійної напруги з удаваним ворогом США не був здатний !!!). Ну,звичайно,"я тут як тут":будемо "качатися".
Щось там ходив,ходив та через деякий час сам собі придумав,що я дуже здоровий хлоп та почав навантажувати молодий організм до нестями. І ось,в один прекрасний день вирішив поставити всі "бліни" на тренажер для прокачки литок стоячи (хто займався,то знає таку штуковину).
Порадитися не сильно було з ким ну і,звичайно,якісь незрозумілі амбіції та молодеча гординя (слава Богу,минуло,бо в декого,бачу,з роками навпаки прогресує в геометричній прогресії) не давали і я почав ... Під час другого заняття (як зараз пам'ятаю цей день) чую:хрусь-хрусь-хрусь ...
Потім болі в спині з загостреннями у весняно-осінній період,спеціалісти клініки Козявкіна,легенька реабілітація ... Все добре,але зайняття довелося завершити.
Але навіть такі давнішні зайняття в досить юному віці свої плоди дали,хто би там що не говорив. Багато років пройшло,а від штанги залишилася "кінська" форма ніг,завдячуючи легкій атлетиці навіть зараз вільно присяду по 20-30 разів на кожній нозі або "попаркурю" понад річкою десяток кілометрів.
Так що,Романе,Бог тобі в поміч і займайся з "клепкою" в голові ! І взагалі,ти молодець:займаєшся,пишеш грамотно,навіть "тролити" вмієш так ювелірно,що не доколупаєшся.


P.S. "Ах,лента за лентою—набої подавай,
Вкраїнський повстанче,в бою не відступай !"
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mulya (25.05.2016), oll13 (25.05.2016), rosomaha (25.05.2016), Косячок (25.05.2016)