Перегляд одного допису
Старий 12.06.2021, 08:23   #1206
AK
 
Аватар для AK
 
Реєстрація: 23.03.2006
Звідки Ви: Я здесь, Я там, Я везде
Дописи: 3.872
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 1.179
Поблагодарили 4.030 раз(а) в 1.106 сообщениях
Фейсбук. Нєбитов Андрій, ГУ полиции КО

Браконьєрський острів, сприяння державних посадовців та налагоджена мережа збуту нелегального улову до супермаркетів.
На Київщині поліцейські вже вкотре викрили злочинне угруповання браконьєрів.
До групи входило 10 осіб, а організатором рибного промислу став 47-річний «підприємець».
Рибу ловили в промислових масштабах за допомогою заборонених засобів в районі острова Великий та в акваторіях Вишгородського району Київщини.
Браконьєри облаштували спеціальні рибні бази біля водойм та місця проживання, аби займатись браконьєрством цілодобово.
Діяльності браконьєрів сприяли 30-ти та 37-річний посадовці управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області, які попереджали браконьєрів про можливі перевірки та сприяли безперешкодній незаконній діяльності угруповання.
В подальшому скупники збували улов до відомої мережі супермаркетів. Під час обшуку поліцейські вилучили підтверджуючі накладні, і тепер перевіряють характер взаємодії підприємств з фігурантами справи.
Тепер браконьєрам загрожує кримінальна відповідальність.


Видео и фото на FB
AK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
anatoliy (12.06.2021), CARPUSHA (13.06.2021), Nikolos68 (16.06.2021), Sergii Doc (12.06.2021), Slava SL (14.06.2021)