Перегляд одного допису
Старий 02.02.2011, 11:43   #276
Котя ра я
 
Аватар для Котя ра я
 
Реєстрація: 31.03.2009
Звідки Ви: Київ - Пирятинський повіт. Пенсіонер...уже.
Дописи: 946
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 3.329
Поблагодарили 9.875 раз(а) в 526 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Так діла не буде. Dimedrol отримав бан за те ж саме, що зараз робите ви. Тому попереджаю - або ви принесете публічні вибачення всім учасникам змагань за свою брехню, або знайдете способи підтвердити, що це не брехня. Дед-лайн традиційний - до 14-00 завтрашнього дня (03.02.2011). У випадку відсутності активності з вашого боку ми з вами на деякий час попрощаємось.
Цитата:
Допис від ruboid Переглянути допис
Какая СЕЙЧАС разница кто, кому, когда и где подложил, вбросил, подбросил или подарил рыбу!!!
Если увидел во время соревнований нарушение - СРАЗУ пошел к судье и указал на нарушение. Для того судьи и нужны.
А если обидно, что словил меньше призера - так лови рыбу, тренируйся, повышай мастерство и в следующий раз честно заткни всех за пояс!
Языком пиз...ть - не мешки ворочать!

ЗЫ: ЛОВИТЕ рыбу, и не ищите причин своей неудачи в том, что другим повезло больше (это к тем, кто до сих пор машет кулаками).
ИМХО
Правильно.


На сейшені порушень офіціально не було зафіксовано, як і спроб це зробити. Може дійсно досить "вопли з подворотни", як своє ИМХО тут виштовхувати. Не треба в бочку з медом пхати ложку дьогтю. Противно читати. Пора вже придавити в собі ту малесеньку, зеленесеньку жабку, шо давить і давить...і тоді: і світ, і люди будуть набагато цікавими і красивішими. НХНЧ
Котя ра я зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
barmaley60 (02.02.2011)