Перегляд одного допису
Старий 28.05.2023, 10:49   #462
Zander
 
Аватар для Zander
 
Реєстрація: 01.01.2002
Звідки Ви: Киев
Дописи: 6.126
Blog Entries: 7
Сказал(а) спасибо: 9.340
Поблагодарили 16.549 раз(а) в 2.572 сообщениях
Бонус плюс

Знову віхідні, а значить знову є можливість вийти до берега дідуся Дніпра...

Були досить великою компанією і в принципі - ніхто без риби не лишився. В річці продовжує потроху падати рівень води. Останні пару днів стало помітно менше гнуса, не розумію з чим пов язано, можливо - з підвищенням температури. Вроді і течія стала корректною стабільно - зранку мінімум рівня води і сили течії, на вечір - ріст першого і другого. Так зрозуміліше рибі і рибалкам, звикли ж за роки до такого ритму. До речі - вперше за цієї весни я побачив верховий бій окуня, але макати попера бажання не було, бо.....
Бо до того часу я рибалку закінчив. З самого ранку піймав непоганого судачка (1,3 кг дома на вагах), це найбільший з берегу цієї весни поки що в мене. Ще декілька мілких відпустив, таких від 300 до 700 гр. А потім другу рибалку підряд бахнув бонус. Друзі навіть жартували, на тему того, що я з'їв зранку . Цей "хлопчина", на відміну від лобіка, все зробив чесно - бахнув так на паузі, що спіннінг чуть не вибив з руки, ну і засікся як годиться - оба гака двійника в пащі в верхній губі, на виліт..
Хоча сомок був не набагато менший за лобіка (7,5кг vs 10 кг) - дався він набагато легше: хвилин за 5 (p.s. лобік канешно боєць!).
Все інше - на фото. Снасть і приманка навіть - абсолютно ті, що в минулому звіті. Ну і - всіх причетних - з Днем Києва!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20230528_105110_138.jpg
Переглядів: 1248
Розмір:  103,0 КБ
ID:	964350   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20230528_105114_278.jpg
Переглядів: 1402
Розмір:  100,9 КБ
ID:	964351  
Zander зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
78 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей