Перегляд одного допису
Старий 21.06.2021, 16:26   #57
Ворсклянец
 
Реєстрація: 13.11.2010
Звідки Ви: г. Полтава, землеустроитель
Дописи: 275
Сказал(а) спасибо: 2.608
Поблагодарили 1.938 раз(а) в 97 сообщениях
Псел на Трійцю

Мої вітання шановному товариству. Відверто кажучи, не хотів писати, щоб не виливати негатив, тому, заспокоївшись, все-таки напишу. Отже, вчора, Псел. Думав залишитися до пізна, годував щедро. Рибка почала клювати одразу - тараня, густіра та іноді карасик. Насмажив шашлика, сидимо з дружиною, жуємо шашличок і насолоджуємось літньою левадою, співом птахів... Раптом метра за три від нашого столу зупиняється кросовер і з нього вивалюється дві місцеві сімейки з дітьми. Щось буркнули зі святами і нахабно почали біля нас вивантажувати усі свої речі. Потім перемістилися до моїх фідерів обдивилися моє місце і через метрів сім влаштували святкування в повному обсязі. Потім до них завітала ще одна пара та молодиця. Чаркування, дитячий тупіт і наостанок музика з солоденьким огидним голосом, який волав про нерозділене кохання. Мої черепні надра закипіли і ми поїхали додому, думаючи про Буніна і його вислів про нащадків п'яного бидла. Найцікавіше це те, що метрів за сто було подібне вільне місце, навть комфортніше для відпочинку. Але треба показати, хто тут хазяїн. Цих дегенератів абсолютно не бентежить присутність чужих людей. Хоч і з рибою, але настрою немає. По руслу сплавлялися і рибалки і туристи - чемно вітались... Одним словом - день контрастів.
Ворсклянец зараз поза форумом  
35 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей