Перегляд одного допису
Старий 24.08.2019, 17:00   #5
fisherluck
 
Аватар для fisherluck
 
Реєстрація: 19.10.2018
Звідки Ви: г.Житомир
Дописи: 313
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 17 раз(а) в 8 сообщениях
Випадково натрапив на цю тему,це я тей,вибачте за слово,лох,який купив у даної особи цей воблер.
Автор спочатку мені втирав,що я його якоби пошкодив,потім про "заводський хомут"(по факту шматок проволки,який може назад закріпити "по заводському" навіть дитина),і до речі можливо коли він його ним кріпив сам же і пошкодив петлі,бо вони то начебто теж пускають воду.А тут бачу розказує ще й про якесь повернення в магазин,хоча по магазинах вже давним-давно розпродали всі залишки,воблер давно знятий з виробництва,а цей продавець скоріше за все просто по дешевці купив його десь на барахолці і спихнув подорожче(450грн).
Шукав місце протічки,спочатку-носова петля,заклеїв і після додаткової перевірки протічка виявилась ще десь на суставних петлях,і заклеїти їх проблемно.
На відміну від цього продавця,совість у мене є,і продавати воблер як "новий",так як він,я не збираюсь.Мати справи з цим індивидом теж не раджу.В ході переписки він мені нахамив і заблокував.Ось така от історія.
fisherluck зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Adm1 (26.08.2019), Fartila (14.10.2019), Olegdon (24.08.2019), Sania (08.03.2021), SL (24.08.2019)