Тема: АРСЕНАЛ
Перегляд одного допису
Старий 18.10.2015, 08:46   #74
SE2U
 
Аватар для SE2U
 
Реєстрація: 24.01.2012
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 400
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 3.226
Поблагодарили 1.160 раз(а) в 166 сообщениях
Flagman Sensor Nuovo 7'3" 0.5-7G tubular

Ще два роки тому з’явилась ідея обзавестись ультралайтом.Щоб отримувати задоволення навіть від ловлі невеликої риби.Після роздумів пошуків відгуків в мережі вибір пав на Фаворитівську Лагуну до семи грамів.Та на першій же рибалці прийшло розуміння,це не те.Треба щось що навіть під час виважування дрібної риби гнулось до руків’я.Щоб відчувати що в риби також є шанс.Ходити по лезу,боротись на рівних.І це все хотілось отримати в обмін на дуже невелику суму.)))
Довго придивлявся до Флагмановських новинок і таки знайшов.Ось він мій майбутній спінінг.Вибір пав на Flagman Sensor Nuovo 7'3" 0.5-7G tubular.
Для себе обрав довшу модель.Бо вони зазвичай більш гнучкіші.Тай при ловлі на Десні зайві пару метрів до дальності заброса не завадять.
І ось я отримую свого майбутнього супутника.
Чохол.А що чохол він чорний))).Тканина ніби пропитана полієтиленом.Спініг клати в ного легше ніж просто в тканинний.А так за рік катання в машині не протерся.
Спінінг загалом зібраний непогано. Рукоятка з передньою гайкою дуже зручно лежить в руці.Декоративні елементи фіолетового кольору. Та на моєму екземплярі є огріхи в лакуванні деколів та обмоток кілець.Кільця стоять рівно. Вони такі ж як на старому корт ікс.Сталеві та важкуваті.Можливо вони були використані щоб бланк краще завантажувався на забросі.І їм це вдалося.
Вершинка пофарбована білим кольором.Гарно відпрацьовує від трьох грамів.Та я ловив досить комфортно на 1,5 грами та дюймовий твістер. Бланк з малою конусністю.Гнеться дуже добре як на забросі так і на виважуванні.Як на мене то вудилище більш заточене під залізо та воблери.Прекрасно можна працювати вертушками від 0 до Аглії 2. З коливалками теж все на висоті.По воблерам Хорнет 4 та сквад 65 це верх можливостей вудилища.
На рибі веде себе так як я й хотів.Дозволяє на зажатому фрикционі висмикувати окунів з трави.Гнеться в дугу гасячи всі їхні намагання зійти.Коли сідає щука навіть в пів кіло це відрив мозку.Вудилище в дугу визк фрикциона.Повне задоволення.За яким ми і їдеми на рибалку.
Загалом це вудилище підійде всім хто хоче отримувати максимальне задоволення від кожної секунди проведеної на рибалці, але має обежений бютжет.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 162.jpg (148,6 КБ, 151 переглядів)
Тип файлу: jpg 151544 (1).jpg (122,3 КБ, 153 переглядів)
Тип файлу: jpg Реэкспонирование Поворот фотографія0146.jpg (100,1 КБ, 189 переглядів)

Востаннє редагував SE2U: 21.10.2015 о 08:44.
SE2U зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
BRABUS xD (20.10.2015), down (18.10.2015), frukt_off (03.11.2015), prochorenko (21.10.2015), wangstar (13.05.2016), Данко (18.10.2015), метровский (18.10.2015), Рибацюаг (20.10.2015)