Перегляд одного допису
Старий 25.01.2009, 21:23   #34
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Погляд неспортсмена...

Вперше спостерігав за змаганнями профі на льоду. Враження таке, ніби це інший спорт чи принаймні "левел ап"... Скажений темп, геометрично правильні побудови перспективи лунок (принаймні, на старті). Побачив "живцем" всі ці "конверти" та інші приблуди. Спорядження спортсменів - просто вершина ергономіки. Все продумане, жодного зайвого предмета, жодного зайвого руху. Але на загальному високому фоні зразу помітні були дії таких спортсменів, як Бурдак, Свіриденко молодший, наш Борис Турик, Олексій Страшний. Це ще один "левел ап".
По ходу змагань. Місце розташування зон було перенесене організаторами в глиб водосховища, далі від дамби. Це дало змогу Dabblеr'у перевірити позашляхові можливості свого "пунтяшки". Дякувати Богові, все обійшлось. Перед стартом відчувалось деяке хвилювання. Вже в котре все перевірене та спаковане, але ж знову починають все перевіряти... Жеребкування найбільш невдалим здалось мені для Бориса - в його зоні (зона С) і Бурдак і Кронік і Антоневич... Десь посередині етапу я зрозумів, що у Бориса буде все гаразд - він "сів на рибу" а інші тільки бігали навколо. За весь час жодного разу не поспілкувався з Олексієм Золотовим (твя П.Ржевский) - значить у нього все гаразд теж. Проблеми виникли у SEMEN'а. Риба просто відверталась від його мормишки. Тільки в кінці залікового часу Сергію вдалось "причарувати" декількох окунів і зайняти 12-те місце в зоні. Інші ж члени команди "ДР-1" зайняли 1-е місце в зоні "С" та 2-е в зоні "В" (Крошка Енот). Перерви між етапами якраз вистачило на перев'язування снастей та обговорення наступних дій. По ходу "зхарчили" по пару бутербродів. Жеребкування 2-го етапу викинуло свої коники - в зоні "А" зібрались всі переможці першого етапу, 2 других та 2 третіх призери зон.... Ну і наш Борис туди автоматично потрапив. І це в той час, як сама зона не відрізнялась рибним багатством..... В кінцевому результаті Борис програв Олексію Страшному 13 грамів і один бал. Одна маленька пліточка могла б багато чого змінити. Але це спорт, а він не передбачає гадання - тільки факти. Після фінішу та обговорення результатів я переконався, що 4-те місце Бориса зовсім не засмутило, скоріше надихнуло на нову боротьбу. А ми всі переконались, що він - першокласний спортсмен а ще - у нас є команди, готові на рівних боротися з грандами підлідного лову. Всі три команди ДР увійшли в десятку. Двоє спортсменів в особистому заліку теж посіли місця в десятці.
П.С. То VIVA and SEMEN. Хлопці, не перебільшуйте . З мене такий жоземауриньйо як з Кличка балерина. Не можна бути тренером, не розуміючи нічого в самому процесі лову. Тренером я не був, просто бігав та передавав (старався слово у слово ) інформацію, бо від рацій ви відмовились. Так що я скоріше рації вам замінив ...
П.П.С. Перші змагання, на котрі офіційно направлялись команди від новоствореного РСК "Дом рибака"... Зовсім непоганий початок
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням