Тема: КОЗА 2006
Перегляд одного допису
Старий 20.09.2006, 16:13   #37
Vasyl
 
Аватар для Vasyl
 
Реєстрація: 30.05.2006
Звідки Ви: Київ, вул. Голосіївська
Дописи: 170
Сказал(а) спасибо: 311
Поблагодарили 939 раз(а) в 17 сообщениях
Ну, хлопці ви завели дискусію!
Аж відчуваю себе якось неповноцінно, бо лише рік тому випадково натрапив на цей сайт. Півроку уважно читав його, потім в кінці травня зареєструвався, двічі взяв участь у змаганнях... А зараз читаю Ваші "конструктивні" пропозиції і дивуюся як таке можна пропонувати. А в першу чергу замислююся чому всі ці питання не обговорюються до того, як оголошуються змагання, а починаються вже тоді, коли анонсування відбулося! Начеб-то обговорювати окрім питання "кого пускати, а кого - ні" є найважливішими і найактуальнішими
Для мене, звичайно, теж призи далеко не є основним мотивом в участі у змаганнях, але, якщо мені скажуть що призи тобі не дадуть у разі твоєї перемоги, бо ти зареєстрований лише декілька місяців, або ж написав лише декілька повідомлень на форумі, або ж взяв участь лише у двох змаганнях і не бачили ми тебе на 1-х та 2-х змаганнях, я б образився. А головне уявляю собі смішну ситуацію, коли під час нагородження оголошують, що переміг Vasyl, але приз йому ми не дамо... настпуний у нас Х...З...Х..., але йому ми теж призи не дамо, бо він також ще зелений... і так далі
Vasyl зараз поза форумом