Перегляд одного допису
Старий 15.09.2008, 17:32   #37
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від Jerry Переглянути допис
Тролик, а ты вот сядь и подумай.
17 литров на человека - это ты взял из типовых правил соревнований, х 2 для "дуэта" НО.
соревнования (скажем поплавочников) проводятся так, что между этапами проходят практически сутки + проточная вода.
если вывалить 34 литра прикормки в секторе со стоячей водой, то ко второму этапу (через пол-чуток) этот сектор будет еще закормлен "по самые помидоры".
подумай и сократи вдвое!
Ось вибрав вільний час, сів і подумав...
Команда 2 спортсмени. Запідозрити те, що вони будуть ловити з однієї точки і тільки одну точку прикормлювати за умови такого широкого вибору снасті - навряд... Значить точок буде мінімум 2 а то й 4-6... Кількість корму, котрий спортсмен подає на точку має бути достатньою. Перекормлювати рибу - собі ж у мінус. Зважаючи на низьку температуру, то кожен вибере оптимальну, але невелику кількість корму.
Щодо кількості літрів - повторюю для тих, хто читає, але не розуміє. 17 літрів - дозволена а не обов'язкова кількість. Хто хоче кормити менше - зовсім не ризикує нарватись на дискваліфікацію. А от більше - в жодному випадку, заборонено! Між іншим, у поплавочників дозволений об'єм 17 літрів на 3 години, а у нас етап 6 годин.
Тепер про те, що корм залишиться у секторі. Я так не думаю. Я сам бачив скільки риби там є і думаю, що їй до снаги з'їсти набагато більше. Особливо з урахуванням похолодання води та з настанням осіннього жору.

Цитата:
Допис від Jerry Переглянути допис
34 литра никто не будет выбрасывать за этап, кроме тебя
но попасть после тебя в сектор это
Шановний Джеррі. А може вже досить штампувати про мене стереотип, що я рибу перекормлюю...... Не в перший раз я читаю від Вас такі зауваження, сподіваюсь в останнє.
Trolik зараз поза форумом