Перегляд одного допису
Старий 22.01.2009, 22:52   #1
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
Приобретение товаров для рыбалки через зарубежные Internet-магазины

ітак хочу поділитись своїм досвідом доставки деяких речей від буржуїв.
USPS Priority Mail - буржуйська доставка яка дуже приємна для нашого брата, хоча звісно є недоліки. Отже, терміни цієї доставки прийнятні посилка вийшла зі штатів 08.01.09 і 13.01.09 вона вже була в Україні. До речі 13 вона вже була на моєму місцевому відділенні звязку. На що хочу звернути увагу, вимагайте ідентифікаційний номр вашої посилки, тоді на сайті USPS можна слідкувати де вона на момент запросу. Є недолік після того як посилка прийшла в Україну, даний сайт вам буде постійно писати що ваш вантаж проходить розмитнення. Я по своїй наївності кожен день заходив аж до 16.01.09 і кожен день мені писало що вона розмитнюється, я вже навіт почав переживати, але одного вечора заглянув в почтовий ящик, а там лежало замурзане коряво написане повідомлення з місцевого відділення пошти. Тобто такого сервісу як EMS немає, і після того як посилка попала в Україну, краще самому турбувати місцеве відділення УкрПошти.
UPS - буржуйська доставка яка мені не сподобалась. Причини:
коли я зателефонував до них в Київ, баришня з приємним голосом мені з докором сказала, що якщо ви не дасте номер посилки, то ви її можете і не отримати на моє зауваження що ви курєрська служба доставки і ви змушені відправити мою посилку за вказаною адресою, вона знову тупо відповіла, якщо там на супровідних документах не вказаний ваш номер телефону, ми Вас можемо і не знайти, тому що ви фізична особа це мене дуже занепокоїло і попросив я свого партнера надати мені номер посилки. Партнер беззаперечно надав, після чого я побачив що посилка застряла в Києві і не рухається. Тоді я вже подзвонив в Львівське відділення УПСа і почув дуже цікаве запитання - "а Ви дійсно хочете отримати свою посилку?" тут я вже не витримав і теж запитав "а ви як думаєте? навіщо я її замовляв якщо б я її не хотів". Тоді мені повідомили, що я маю чітко підтвердити своє бажання про отримання посилки, вони зроблять запрос в Київ і якщо я заплачу 107,00грн "за супровід митного вантажу" вони превезуть її в Львів. Я блін дуже твердо їм сказав про своє "ХОЧУ", ну і на наступний день посилка була в Львові. Правда неприємності не закінчились, мене попросили самостійно зробити переклад інвойсу і надати їм, потім вони самі розмитнили мою посилку, ну і запевнили що вони мені її доставлять. Так як я працюю поруч, я сам приїхав і забрав свої речі Тепер напишу в яку суму мені обійшлась посилочка:
1. Сума товару - 143,6$
2. Сума доставки - 75,41$ (це виявилось пізніше, але це претензія до партнера)
3. Супровід митного вантажу - 107,00грн
4. ПДВ - 247,17 грн (чесно кажучи не зрозумів по якому курсу вони рахували, але якщо брати НБУ то в мене не виходила така сума) вообщем в мене виходить 22,5% але не 20% ПДВ
5. Мито - 130,12 грн (теж непонятка з курсом) але УПС казав що має бути 12%, в мене чомусь вийшло 11,7%
6. Послуги банку - 5,71 (ну це за те що я їм гроші заплатив )
Висновок: назва відповідає дійсності "упс" ну і не хочеться мені більше з ними мати справу.
Також поцікавився я в них скільки буде розмитнення спінінгів виявилось що дешевше і це буде становити 10% від вартості посилки ну і само собою ПДВ.
Разом з тим не дивлячись на сплошне попадалово я отримав такі речі SIMMS:
1. 3 XDRY Cowboy PlaidShirt - 307,9грн (сорочка "камбойська" типу не потієш в ній
2. WaderWick Light weight - 307,9грн (термобілизна тонка)
3. WaderWick Heavyweight - 462,16 грн (термобілизна товста, фліс дуже мякий)
4. RiverTek Long Underwear Midweight - 561,46 грн (термобілизна проміжна, ця дуже сподобалась)
5. Classic Logo Cap - 79,15 грн (блайзер SIMMS)
6. WaderWick Long Underwear - 342,87грн (ще одна проміжна термобілизна)
ну речі в реклам не потребують, скажу тільки що сорочка розміру М, мені здалась великуватою так як на мого кума L
P.S. шановний Мо, мо створимо якусь тематичну гілку, типу щоб народ ділився своїм досвідом?
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням