Перегляд одного допису
Старий 19.03.2018, 19:34   #4
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.894
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
вказано-не вказано

Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Я вас здивую, але в рибраї на сайті вказано про відкликання товару через 5-ть днів. - дивись скрін. Але за такий "косяк" можна з них крові попити немало

Олександре,
по-перше, компанія повинна забезпечити ідентичність інформації на мовних варіантах свого сайту. Якщо не забезпечила - її відповідальність.

По-друге, може я і дивний українець, але я користуюся українською версією. І мені абсолютно до спини, що там написано на "руській" - я її не читаю. Більше того: якщо бачу товар в двох компаніях, і у одній з яких немає українського варіанту - обираю іншу, де є.
До чого призводить користування російськомовними налаштуваннями браузера - наприклад, отут https://glavcom.ua/columns/poleshuk/...mu-482107.html

Отож для українців і написав застереження.

Ну а головне в цій історії для мене - абсолютна зневага до того, чи стану я прихильним клієнтом, чи поставлю хрест на співпраці з ними.
Забронзовіли, м'яко кажучи
Дякую за юридичну пораду, як з них отримати/напитися - але крові їхньої не хочу: гроші повернули, голову не забивали, просто відкинули простягнуту дружню руку. То нащо вони мені після цього, і їхнья кров? Забули одне про одного та й край

Востаннє редагував Sergii Doc: 19.03.2018 о 19:41. Причина: уточнення
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
agapnik (05.06.2018), rybolov (19.03.2018)