Перегляд одного допису
Старий 19.05.2017, 17:31   #362
Lvivforum
 
Реєстрація: 19.05.2017
Звідки Ви: ІТ
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ФОРУМУ !!!

serg65 він же МАЦКЕВИЧ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ - ШАХРАЙ !!!
НАГЛО БРЕШУЧИ ПРОДАЄ Б/У ПІДШИПНИКИ !!!
У даної людини було замовлено 6 підшипників
гроші були заплачені на перед (в іншому випадку відправляти відмовився, зсилаючить на те що його колись клієнт обманув на новій пошті підсунувши старі), на запитання що до гарантій - "у мене постійно купують підшипники люди з усієї України, включаючи відомих майстрів що роблять ТО" . . . .
в результаті - були отримані 5 підшипників (з 6-ти), по якості - китайські SMB, з великими люфтами, що, впринципі, не мають жодної класифікації точності, не кажучи вже про ABEC-5 (моя суб'єктивна думка)
на питання "де ще один ?" - спочатку опирався, потім були розбіжності по конкретній моделі підшипника і все таки, признав, що міг забути відправити, сказавши що відправить за свій кошт, ніби як питання вирішене, проте на руки прийшов підшипник в клею з сильним скреготом та різними по кольору пильниками (принаймі я такий і у такому розмірі бачу вперше) . . . . .
на питання чому підсунули мені неробочий б/у-шний підшипник - "я б/у не продаю" . . . .

ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!!!
НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ПУСТІ ОБІЦЯНКИ І ІНШУ "ЛАПШУ" ЩОБ НЕ БУТИ КИНУТИМ, ОПЛАЧУЙТЕ ПОКУПКУ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ І ПЕРЕВІРКИ АБО Ж ОПЛАЧУЙТЕ НА ПЕРЕД ЗНАЮЧИ ОСОБИСТО І ДОВІРЯЮЧИ ПРОДАВЦЮ !!!
ЩО ДО МАЦКЕВИЧА СЕРГІЯ ВАЛЕНТИНОВИЧА - НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВЕРТАТИСЬ У БУДЬ-ЯКИХ ПИТАННЯХ, ОСОБЛИВО НА РАХУНОК КАТУШОК - НЕ ВІДОМО ЩО ВАС ОЧІКУЄ В СЕРЕДИНІ - НЕ ОРИГІНАЛЬНІ ПІДШИПНИКИ, СИЛЬНО ЗНОШЕНІ ВУЗЛИ ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ЗАМІНИ І ТД . . . . .
Lvivforum зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням