Перегляд одного допису
Старий 08.01.2023, 19:59   #102
SL
Комендант
 
Аватар для SL
 
Реєстрація: 20.02.1999
Звідки Ви: Київ
Дописи: 21.333
Blog Entries: 90
Сказал(а) спасибо: 12.890
Поблагодарили 27.005 раз(а) в 7.484 сообщениях
Alex-Fisher

Ранок. Чергую. В етері тиша. Вийшов назовні - місяць клониться долу, сором'язливо ховаючи свій жовтий писок за низкою хмарин... І тиша... Чутно тільки як миши вовтузяться десь поруч. Доречи, вони тут вкрай знахабнілі - бігають по голові під час відпочинку, намагаються залізти в спальник, але то таке - в них своє життя, в нас своє 🙂 . Поки запалив цигарку, тишу порушив доволі далекий "вихід" наших РСЗВ - спочатку побачив як полетіли "карандаші" з червоними хвостами, потім, зі значною затримкою, пролунав шорхіт - звук, що ні з чим не поплутаєш. Помітивши собі час затримки "виход"/звук і напрямок "виходу" приблізно вирахував позіцію (на всілякий випадок - я ж черговий 🙂 ). Чи то так було сплановано, чи то співпадіння - почали лунати відголоски з інших напрямків. Що ж робочий день почався 🙂 .
Допалив, повернувся на місце, ажно комбат до мене: "Саничу, пусти мене до пульта." І... Таке враження, що до пюпітру став майстер-диригент. Візуальне спостереження на одному пристрої, порівняння з мапою на іншому, команди "дронщику", прийом-передавання координат "радейкою", перевірка готовністі до бою... Враження, що з'явилися ще дві руки... А на протилежному кінці, в невеличкої посадці декілька постатей порпаються на своєму СП не здогадуючись, що коса... Ні, в даному випадку, скоріше молот Тора вже завис над ними... Почуття від цього процесу незвичні, але переважає задоволення. Задоволення від неминучої смерті декількох "организмів", що зовні схожі на людей. А "не@й шастать"!.. Але... Дрон потребує повернення. Процес перервався. @дараси отримали декілька зайвих хвилин життя...
Очи... Як же ж вони потрібні. Як ніщо інше. Один... Ні, краще б два дрона... Як на мене - це щось майже нездійсненне 🙂 . Але спробую. Потрібні два Мавік 3! Сподіваюсь, що ця "міссія" перейде з розряду "нездійсненна" в "ВИКОНАНА"!
Дяку всім заздалегідь 🙂 !
UPD. Номер Монобанки 5375 4114 2431 1285 Буду вдячний за поширення цього посту.
UPD2. Станом на 23-ю годину 05.01.2023 в "банці" на коптери є 22 271 гривня!!! Друзі, я вас люблю!!! Я теж прикладу руку до цього, як тільки мені на карту "впадуть" гроши 🙂
UPD3. Стан рахунку на сьогоднішній вечір

https://www.facebook.com/avfisherr
http://fishing.kiev.ua/vb3/member.php?u=46
Долучені зображення
 
SL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням