Перегляд одного допису
Старий 26.05.2023, 09:48   #2636
Юрий Степаноский
 
Аватар для Юрий Степаноский
 
Реєстрація: 18.04.2017
Звідки Ви: Вінниця
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 15 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від Andrik Переглянути допис
Як на мене то 23 Calcutta Conquest BFS HG з 29 мм шпулею під 82 - не логічно тут альдебаран 16 з 32мм шпулею чи 17 Calcutta Conquest BFS, або навіть інші мульти з 34мм легкою шпулею підійдуть
Дякую. Я був довго шукав нову 17'Calcutta... Але ліву, за розумні грощі не зустрів ні на eBay, ні ближче, Аліекспрес не хочу. БУ не хочу. А тут - хопа, появилася нова 23'Calcutta. З більш досконалою гальмівною системой, головною парою та іншим. Для моїх задач вона підійде більше. Саме у лузу. Поки що на Silverado GSIC-762ML.

Як саме і 22'Aldebaran, який в мене чудово кидає від 2гр. Робить м'яко, як нова Stella. Бездоганно працює гальмівною системою. Той навіщо мені той 16`Aldebaran.
А ще в мене є 18'Aldebaran... спочатку від працював тихо-м'ягко. Але після трьох сезонів заричав головною парою (бо я сам винен, тягав здорових щук нагло). Не громко загудів, але то вже не той кайф. Я вже заказав з Японії нову головну пару до нього. Саме зуби піньона зносилися. Ведуча, хоч и дюралева - у гарному стані. У мікроскоп роздивлявся.
А от перемащував новий 22'Aldebaran, а там піньон не з бронзи. Сталевий, чи що. Як на вигляд. От не здогадався магнітом перевірити... Але на вигляд він надійніший ніж у 18'Aldebaran.
То я к тому, що є прихильником таки нових розробок у котушках.
Юрий Степаноский зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням