Перегляд одного допису
Старий 25.05.2023, 21:04   #2631
man_v
 
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 304
Сказал(а) спасибо: 234
Поблагодарили 190 раз(а) в 91 сообщениях
Цитата:
Допис від Юрий Степаноский Переглянути допис
Але на Харківському форумі ви мені казали - "82 Посейдон НІКОЛИ комфортно не працюватиме з 4,5-5гр. Від 7-8 адекватно, і тільки за умови тонкого шнура та легкої мілкої шпулі."

Це я не від вредності. 70 вже маю (Дякуючі вам за пораду). Просто цікаво, де та істина, бо про 82 ще розмірковую. Таки який у 82-го діапазон комфортних меж?
Під котушку - 23 Calcutta Conquest BFS HG. Під ваги від 5-6гр.

На "Multi-potential" PSSC - 70S ловлю з 22 Aldebaran BFS HG. Чудова машинка, легко та далеко кидає від 2гр (менш не пробував, бо мені того не треба), але мені особисто таки не дуже подобаються дуже легкі котушки.
Щоб ходити вздовж, класти на ваги, та всім показувати - то є файно. Але при забросі легкою, "порожньою" рукую в мене виходить більш зусиль на далекий заброс. А більш тяжка котушка, як та Calcutta, кидає як би сама. Легким кистевим імпульсом початку посила, а далі маса котушки файно розганяє мах, дозагружає бланк у рісі, та метає досить далеко.
У мене Посейдон 82 з Стіз із сшулей Megabass Honey Comb або Megabass Special Bait Finesse Spool for IS з вагами від 5 до 14 грам. Винятково береговий джиг. До речі, я ловлю БФС шпулями на 14 грам і поки не тріснули.
Для 3 грама потрібні інші спінніги та котушки.


Згоден з Andrik. Шімано Калькутта БФС, котушка класна, але не для Посейдон. Я маю Калькутта БФС 17.
Я б її потоваришував із чимось Лайт чи УЛ. Залежно від цілей. УЛ котушки є і в Дайви і непогані, я як фанат УЛ можу спробувати порекомендувати, думаю через мої руки пройшло все, крім класики АБУ. Тут вам допоможе Андрік, він більше у темі. Та й взагалі Андрік у темі УЛ.

Востаннє редагував man_v: 25.05.2023 о 21:19.
man_v зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Smolik (26.05.2023)