Перегляд одного допису
Старий 14.04.2013, 21:50   #62
Ніколін Кирило
 
Реєстрація: 12.04.2013
Звідки Ви: м. Київ. НТУУ "КПІ"
Дописи: 1
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Зараз весна, розтанув сніг і забрав з собою у воду сміття з берегів. Та і без цього у воді наших річок рідко коли не побачиш чогось. Кому як не вам, рибалкам, це знати.
20 квітня відбудеться всеукраїнський суботник-акція "Зробимо Україну чистою", який вже проходитиме п'ятий рік поспіль. Люди будуть прибирати свої міста в найбільш засмічених районах. Але проблема полягає в тому, що ми будемо прибирати сміття з землі, а з води нам сміття ніяк не дістати. Тому я закликаю всіх не байдужих, приєднуйтеся до цієї акції. Ви можете використовувати сачки, тенета, будь-яке інше приладдя, якого у волонтерів поки що на жаль немає, але яким ви можете діставати сміття що знаходиться біля прибережної частини.
Я координую Гідропарк, є люди які координують Труханів, Русанівську набережну та інші території біля води. Приходьте і допоможіть зробити своє місто чистіше. І це можна робити не тільки 20 квітня, можна інколи трохи прибирати навколо свого місця ловлі і ці маленькі внески разом зроблять великий внесок до чистоти і екології.
Це не є рекламою, або проханням інших людей, це звернення є суто моєю ініціативою. Сподіваюсь на ваше розуміння. Сайт писати не буду, щоб не було реклами, але всі бажаючи приєднатися можуть знайти місця прибирання і контакти координаторів на офіційному сайті "Зробимо Україну чистою".
Ніколін Кирило зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням