Перегляд одного допису
Старий 26.08.2023, 09:48   #3
Poponya
 
Аватар для Poponya
 
Реєстрація: 19.11.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 175
Сказал(а) спасибо: 222
Поблагодарили 201 раз(а) в 48 сообщениях
330 колібрі під 9,8 сил тоха,китай, чи щесь щось, але має вести себе адекватно. Це достатня потужність мотора щоб в одного ганяти на глісі та норм ловити, майже, де хош.

В чому розчарування? вихід на гліс? швидкість? Яка довжина ноги мотора? підлаштовувати треба під висоту транця... не займався цим, але ж є така послуга з нарощування транцю... більше того, бачив креслення для "накладок" на транець, які піднімають точку "укладки струбцини" мотора на транець... але мені було б особисто стрьомно, бо вже інший кут прикладання сили і хз скільки той транець і його вклеєна частина витримає...


Дякую що відповіли.
Розчарування в комплексі.
В човні мені сподобалось все
Фурнітура весла і те що я міг спокійно стояти. Та спокійно справлявся з човном сам навід без транцевих коліс.

Але постало питання мотора. Довгими правдами і неправдами. Деколи з допомогою підзатилників від друзів. Вибрав Тоху 9,8.

Враження від мотора позитивні.
Але з цім човном він не скользить по воді. 1-2 людини пофігу.
Почитавши і помірявши я зрозумів що тре дорощувати транець (висоту) сантиметрів 7-10(зараз точно не згадаю.)
Довжина ноги (40-41см) на шильдіку написано "S"

Що таке гліс в данному випадку навідь не відчув. Я так розумію поки не дорощу транець то гліс мені не бачити.
Зато взнав що таке дільфін. При не великій швидкості
Та погана керованість. Був вітер то при поворотах тре було його враховувати щоб морду меньше зносило.

Колхозити з човном не маю бажання.
Якщо честно, то була вона меньше то залишив би її собі для невеличких водойм.







А взагалі, моя думка, що треба було відразу брати НДНД...  ну то таке 

Якщо честно то я думаю про НДНД.
Я погано розуміюсь в човнах. Щоб розуміти що мені потрібно.
А кількість грошей не дозволяє міняти човни як рукавички. Та вибрати те що влаштовує методом спроб та помилок.






Якщо і наважитесь на заміну дна човна на НДНД, то райхуйте, що у 330 колібрі досить низькі по висоті балони і відповідно, НДНД дно ще зменшить Вам глибину кокпіту. У човнів НДНД як правило висота балонів значно вища за пайолки. І цим вони і прикольні по більшій хвилі.

В мене аірдек з'їдає 5-7см.
Розмір балона здається 42.
Заміна дна теж обійдеться в копієчку. (Робота 7500 + пересилка в обидва кінці) А наскільки це допоможе справі невідомо

Стосовно НДНД то я більш схиляюсь до готового човна але в мене майже відсутній досвід в човновій справі.
На що порадите глянути?
Я дивився на Navigator Cruize 350.

Ще раз дякую за відповідь
Вибачте незнаю як в телефоні вставляти цитати...
Poponya зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням