Перегляд одного допису
Старий 07.05.2016, 12:32   #1636
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Exclamation Ще довго буду пам"ятати ...

Звіт продублюю,щоб не думали,що "канонічний" ультралайт забув (якщо модератори порахують лишнім,то нехай видалять )


Є в житті такі моменти,які,здавалося б,нічого знакового не приносять,але закарбовуються в пам"яті на довгі роки.
Саме такою виявилася моя вчорашня рибалка,на котрій трофеїв піймано не було,але задоволення та емоцій стільки отримав,що важко словами передати.
А починалося все банально просто:як і годиться,приїхав після роботи додому,повечеряв і "круть почав крутити",який проганяв на рибалку. Звичайно,люди,котрі отримують задоволення від спілкування з природою,дихаючи свіжим повітрям та милуючись краєвидами,уяви не мають наскільки цікавим є спілкування в Інтернеті,але то таке ...
Швидко зібрав начиння рибальське і гайда. По дорозі,коли їхав,то думки про марність мого виїзду одна за другою супроводжували,один раз навіть авто розвернув,щоб повертатися,оскільки дув скажений вітер,котрий ніс темні хмари, і різко показники термометра почали знижуватися,сповіщуючи про різке похолодання. Але "ми далі йшли,ніщо не спинювало нас" !
Вже на річці прийняв рішення ловити ультралайтовим комплектом (хоча в запасі був і лайт),бо води реально до колін,та й тонесенький шнурок буде менше "парусити" та краще "прорізати" повітряні маси,які зовсім не вщухали. Тому збираю свій спіннінг зібраний на матажному СуперТрауті (тест до 3.5 гр. !),до нього 1000-й Твін із подвійною ручкою (до речі,надзвичайно зручна річ,всім рекомендую (сам всі свої катушки такими укомплектував)) і буду поки бляшками кидати,оскільки легесенькі воблери все одно не полетять,бо вітер мішатиме.
Подачу і проводку приманок все одно було важко якісно робити,в силу природніх умов,але щось там старався,і дещо получалося:почав ловити невеличких кленчуків,жерешків,окунчики грам до 80 іноді "проскакували",навіть невеличка "кромпі" проявила інтерес. Все таки той ультралайт файна штука,яка дозволяє в стіснених умовах (рівень води,вітер,велика кількість водорослів та ін.),все відчуваєш,максимум контролюєш.
Навіть жерешок вагою грамів 600 мав змогу прийняти участь у фотосесії хвилинній,а для цього спіннінга-це трофей. (на фото не він,а якийсь малючок,спійманний мною вчора,просто фото сподобалося саме це)

Але,тим часом,погода продовжувала свою "чорну справу" і почав накрапати холодний дощик. Розуміючи,що нічого знакового сьогодні не відбудеться,прийняв нелегке рішення повертатися додому,але так не хочеться. І зробивши кроків двадцять в напрямку машини,повертаюся назад,вглиб перекату,дай,-думаю,ще декілька разів кину.
Третє полоскання приманки і удар файний:через хвилини півтори головень десь грамів 800 біля берега. Ооо ... Це вже краще !
Починає сутеніти і вітер вщухає,а малий дощик то таке,не цукровий я,не розтану. Дістаю коробки з воблерами і будемо експериментувати.
Що тут почалося ?! Майже на кожній проводці я почав ловити непоганих рибок:головники від 400 грамів,жерешки,як з розуму посходили:всі стандартні грамів по 500,один близько кілограма був. Ото вже моя матажна "зубочистка" напрацювалася". Спочатку щось там думав фотографувати,але куди,коли тут така "роздача".
Ловив на багато воблерів,але фаворитами були "Головастик","ГрассхопперКренк" і чільне місце,або воблерок,котрий зробив мою рибалку,зайняв мікроболерок від японської дивакуватої контори Reply (фото знизу добавив,щоб бачили),навіть словами важко передати що витворяв той абсолютно "нелетючий" малюк,вагою 1.1 гр. та довжиною близько 2 см. Правда,я чомусь думаю,що це заслуга "хитромудрої" подачі цієї приманки:якщо добре розбігтися і вкластися в закидання,то його можна кинути максимум на метрів п"ятнадцять,при умові відповідної снасті і коли тихо,потім легесенько воблерок починаємо сплавляти,іноді ледь відчутно підтягуючи і,сама головне,це повинно супроводжуватися паралельним легким постукуванням вказівним пальцем по бланку,що,в свою чергу,додає реалістичності. Головники,як оскаженілі,весь час круги намотували біля воблерка і регулярно клювали,вискакуючи в повний зріст з води,немов тарпони.
Одним словом,за час саме вечірнього кльову (після другого "пришестя"),мені вдалося спіймати десь тридцять головників вагою від 300 до 900 грамів і шістнадцять жерешків від 400 до 900 гр. (вагу знаю,бо,при знятті приманки користуюся захватом,який сповіщує про вагу також).
А,якщо добавити,що це все відбувалося під аккомпанемент справжньої ультралайтової снасті,то що тут добавити ?! КАЙФ !!!
P.S. І ще ... Звичайно,всю рибку ( а це десь 12-15 кг !!!),як завжди,відпустив,бо ні "мама мене не просила",ні дружина з донькою,і взагалі,гріх заберати рибу там,де її і так немає,хоча маю вдома холодильник,також не проти поласувати таранькою чи кіпченою.


жерех1.jpg112.jpg114.jpg115.jpg119.jpg123.jpg128.jpg116.jpg131.jpg134.jpg135.jpg137.jpg

Востаннє редагував Dohtur78: 07.05.2016 о 15:48.
Dohtur78 зараз поза форумом  
43 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей