Перегляд одного допису
Старий 08.04.2007, 02:15   #89
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 AVN

На жаль, досвіду риболовлі на Волзі не маю, але з інтернету та друкованих джерел дещо виніс. Якби я збирався в ті краї, то мій комплект мав би такий вигляд. По порядку.
Вудлище. Коротке, до 240 см, потужне. Основний об'єкт лову тролінгом - сом, а він жартувати не вміє. При роботі з воблером вудлище не має гнутись в бублик і повинно мати резерв гнучкості. Тому катинговий діапозон 3-5 унцій (84-120 грам). З такого класу можна рекомендувати склопластикові і композитні вудлища Рон Томпсон, є на Борщагівській.
Котушка. Тільки мультиплікатор. Оптимальний варіант за невеликі гроші - Окума Магда ДеІксПро 20 або 30. Обидві моделі обладнані лічильником жилки і мають ак ліворучне так і праворучне виконання.
Шнур. Мабуть таки Стрен діаметром від 0,17 мм. Хоча можна і 0,24 мм, але при роботі з великими діаметрами не завжди вдається досягнути максимального для данного воблера горизонту проводки.
Воблери. Рекомендовані в рунеті моделі - Халко Сорсерер ИксДіДі, Предатор Полтергейст 8см 8+, Рапала Тейл Денсер Діп Ранер, СтампДжампер (ДжейДжей Люрес). На першому місці - Манс Магнум Стреч 30+. На мій погляд схожими характеристиками з Мансом відрізняються ще 2 воблери - ЙоЗурі Гідромагнум та Рівер2Сі ДаунСайдер, останній приваблює ціною, яка втричі менша за Манс чи ЙоЗурі. Це особливо важливо, т.я. втрати воблерів на волжських ямах явище звичне. Запас воблерів на Волзі ще нікому не зашкодив. Маленьке ІМХО з приводу кольору. Враховуючи глибину ловлі я б вибирав кольори від жовтого до помаранчевого з чітко вираженими чорними смугами.
П.с. Не поляни заради, а токмо в бажанні допомогти. Бажаю удачі .
Trolik зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
vladislav555r (14.12.2011)