Перегляд одного допису
Старий 17.05.2018, 14:58   #520
Cергей_PS
 
Реєстрація: 02.10.2013
Звідки Ви: Житомир
Дописи: 71
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Викрали речі з автов м. Київ, в основному рибацькі снасті.

Тема не про продаж...просто можливо дасть інформацію від людей які переглядають барахолки київських чи житомирських сайтів.
Хочу поділитися дуже неприємною новиною. Вчора, 16.05.2018 з дружиною відвідали в справах місто Київ. Думали заодно відвідати форелевий ставок, половити рибку. В авто як завжди взяли всі свої рибацькі знаряддя: дві сумки, тубус з спінінгами, чоботи… все це лежало в багажнику під шторкою… На жаль по вирішенню всіх справ на водойму ми не встигли, дещо розчаровані цим поїхали додому.
Сьогодні уже в Житомирі по приїзду з Києва, на прохання знайомого відсипати трохи приманок, відкриваю багажник… й перша думка, що я сліпий….
УСІ СНАСТІ ЗНИКЛИ!!! Залишився тільки підсак….
Мабуть поки ми вирішували свої справи, певна категорія виродків цього суспільства відімкнула сигналізацію й пограбувала все ті снасті, які ми збирали більше 8 років…. На протязі дня багато їздили по Києву… де саме це могло статися, не знаємо…
Отак от друзі, будьте пильними, а хто ще в цьому хобі, пама’ятайте – вудки в авто краще не залишати.
Приблизний список того що було викрадено:
- 2 спінінга Favorite Synapse 1-5g
- 1 спінінг KingFisher Сейм
- Катушка Shimano Sephia 2500 12”, з новим намотаним Sunline Small Game #0,2
- Катушка Shimano Ultegra 2500 12”
- Riobi Exia 2000
- Shimano Catana 2500
- Сумка спінінгова Flagman
- Тубус Акрополіс
- Сіра сумка Adidas
- Дві пари чобіт зелених Lemigo, одні 36 розміру.
- В сумках велика кількість різноманітного силікону, блешень, воблерів, інших прибамбаців, які навіть не перерахуєш
Скільки все то коштувало....краще не рахувати мабуть, морально важко усвідомлювати, що все те, що збиралося роками на основі вподобань, досвіду..... зараз знаходиться в руках моральних імбіцилів.
Надії на повернення немає, але можливо хтось побачить щось з вище перерахованого у продажі в кількості більше ніж дві одиниці, прохання повідомити, буду хоча б знати, яка сволота це буде продавати…
Cергей_PS зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням