Перегляд одного допису
Старий 21.03.2023, 12:09   #3655
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.188
Сказал(а) спасибо: 2.781
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Цитата:
Допис від MACH1 Переглянути допис
Друже, невже хтось тут думає, що користуючись серед iнших Ванквiшем, Стелою i Твiнами, я цього не знав. Але ж я бачив на "Харкiвському", що хтось iз камрадiв виготовляє ролiки з титану, пiд 2 ШП. Нажаль тут, в окупацiї я не маю можливостi цього знайти - тут заблокованi i "Харкiвський", i Фейсбук, де ця тема згадувалась. Ще коли я ловив XD ТР 17, то мав бажання його таким чином модернiзувати. Рiк вже, як IксДi продав, а от 15-й залишив.
Вважаю, що в дзеркало вiдполiрований ролiк з титану, буде лагiднiшим до нитки, нiж так-званий "діамантовий". Шнури користую 2 - bornrush/8 i G-soul upgrade/8.
То був трохі жарт( смайл поставив). Але обгрунтований. Ролік на 10 Стелла
DLC (Diamond-Like Carbon). Andron вже відповів, що це. І що нема сенсу міняти. Як що і міняти, то весь ротор. Але маючи ще 7 котушок, я цього не робив.
Харспін заблокован не тільки для вас. В загалі, він існує?
Я не вважаю, що дзеркало звичайного роліка від шимано( покриття нітрідом тітана) програє перед тітановим. Ніколи не було проблем, за винятком 05 Ультегра. На 8-й рік покриття в канавці злізло, бо рибалив в мінусах, і крига шла на ролік. Канавку( покриття) зьїло. Я потім покрив весь ролік толстішим шаром нітріда тітана.
Шнурів зараз абразівнив не роблять ( сама перша формація). Тому не треба перейматися за пропіли роліка.
2 шара можно вставити в рідний ролік. Але я б не робив цьго ( не рентабельно...)
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням