Перегляд одного допису
Старий 20.02.2023, 19:17   #835
SBK
 
Аватар для SBK
 
Реєстрація: 20.04.2006
Звідки Ви: Киев - "Трещина" на краю,но не на самом.
Дописи: 3.113
Сказал(а) спасибо: 1.118
Поблагодарили 4.690 раз(а) в 1.035 сообщениях
Цитата:
Допис від Юра(Рівне) Переглянути допис
Для довгих берегових спінінгів дуже навіть актуальна штука , робив колись саморобний з відливки свинцю , ефект був і дуже помітний !
Дякую за поясненя .Але актуального в цьому я не бачу. Я ловив дуже довгими береговими, а також ...більше того- сюрфовими спінінгами. Про карпові та фідерні казати не буду.Вони в апріорі- зажди не короткі. Навіть збирав такі спінінги . Але ні коли не було бажання шось "вставляти" в бат. Як що нормальний розмір руків"я і він сбалансований під катушку -то не має сенсу щось добавляти. Гадаю що подібне " кулібнічество" може мати сенс тільки при роботі "кістю руки". Чи при "вертікальному джигу" . Перше ... це ловля короткою "кістівою вудкою" Але краще мати гарну збалансовану снасть ( руків"я, довжина вудки, вага катушки), а не щось добавляти. А друге - вертікальний джиг це спеціфічна риболовля. І на пряму залежить від ваги принади. І щось там сбалансувати дуже важко та і вага загальна не мала буде. Якщо людина питає "щось добавити в бат" - то вона знає що і як. Якщо сама не може ...то я и запитав навіщо. Гарного Вечора і Миру .
SBK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
RYUCHA (24.02.2023), tosi (20.02.2023), ziMen (21.02.2023), Комлев Сергей (20.02.2023), Юра(Рівне) (23.02.2023)