Перегляд одного допису
Старий 07.12.2022, 23:55   #234
TeHb
 
Реєстрація: 19.10.2009
Звідки Ви: Kiev
Дописи: 345
Сказал(а) спасибо: 749
Поблагодарили 185 раз(а) в 42 сообщениях
Cool

Цитата:
Допис від Glaz Переглянути допис
Доброго дня Всім! Приймайте ще одного хворого до своєї палати....
“Захворів” я з травня 2022 року, бо пройшов вже всі стилі ловлі від мормоджига до біг-воблерів і почав відчувати гостру нестачу “нових відчуттів”.
Хочу розповісти трохи про відчуття від своїх джеркових спіннінгів (в мене іх вже 3шт.).
1. Перший придбаний був: Major Craft NEW Basspara baitcast BXC-702X, довжина 2,13 м, стрій reg-fast, тест 10,5-84 гр, вага 162 грам. Довжина від курка 32 см. Палочка досить бюджетна (біля 100баксів), брав її “на початок” для ознайомлення з джерковою риболовлею, щоб зрозуміти, що потрібно буде в подальшому (довжина, тест та інші параметри). Палочка порадувала, впевнено (комфортно) можна ловити джерками до 80 грамів, має запас до 100 грамів (закидати силовим закидом без проблем, а проводити джерки важче 80 грамів вже некомфортно (валиться)). Дуже гарно закидає джерки. Також дуже рекомендую початківцям в джерк-риболовлі.

2.Після деякого часу (пройшло 2 місяці) я зрозумів, чого мені не вистачає в першому спінінгу, і був придбаний ще один боєць(біля 200 баксів): BFT Roots G2 7,6' H, Bayonet-120g, довжина: 2,28м, тест: 40-120, вага: 180 грам. Довжина ручки від курка 36 см. Стрій: FAST. Має катушкотримач фуджі, 9 кілець (перші два дволапі)+антизахльостний тюльпан, є хук-кіпер. Після отримання, я зібрав палочку і не повірив своїм відчуттям, наче вона довша, важча за басспару, але в руках відчувається набагато легшою, та збалансованою за басспару (переважив на вагах=178 грамів). Що приємно здивувало, це те, що ручка пробкова але трохи товща ніж в інших спінінгах, і це додає зручності, коли тримаєш спінінг в руках. Спінінг має гарну чуйку, інколи коли проводив джерк відчував, як щучка прикусувала джерк (легенький скрежет зубів по джерку). Має гарний закид приманок від 40 грамів. Із такою довжиною ручки вже можна тримати вудлище (під мишкою), але для комфорту я б додав ще 4-6 см до довжини ручки. По закиду тест реальний, але для комфортної роботи рекомендую джерки від 40 до 80 грамів (це мої відчуття, і не тому, що спінінг валиться, а тому що для джерків важче 80 грамів вже потрібен спінінг з іншим тестом). Використовував із котушкою Daiwa Prorex 200 HLA (215 грам). Шнур Varivas Avani Jigging 10*10 300m PE4.0 (0,33мм) 64lb , восьми-жилка. Після цього спінінга Basspara пішла на лаву запасних.

3. Через кілька місяців я зрозумів, що потрібен ще один спінінг для більш важких джерків (а їх кількість почала зростати), і тому був придбаний ще один спінінг (ціна 250 баксів): BFT Roots G2 7,9" XH Multi Pike 2,36m — тест до 170g, вага 215 грам. Довжина ручки від курка 44см.(це вже дозволяє повноцінно використовувати його хватом “під мишкою”, а також є можливість використовувати “Американський-Європейський” хват). Стрій: FAST. Має катушкотримач фуджі, 9 кілець (із них перші 4 шт “дволапі”)+антизахльостний тюльпан, є хук-кіпер. Я на жаль ще не встиг провести практичні випробування із цим спінінгом, бо тільки отримав його. Використовувати буду із котушкою: Daiwa Tatula TW 300 НL, вага 325 грам. Шнур Varivas Avani Jigging 10*10 300m PE6.0 (0,405мм) 85lb.
Якщо є питання по цим моделям спінінгів, із задоволенням відповім.
Наступний Лізард П'єр Моджарет от БФТ ?
TeHb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням