Тема: МАТЧ
Перегляд одного допису
Старий 06.08.2017, 13:56   #2511
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Цитата:
Допис від alexyat Переглянути допис
мені ліньки розбіратися чому
От з цього треба і починати. "Мені ліньки розбиратись. Тому я д"Артаньян. І борець за права папуасів у Папуасії."
Не вам, а всім іншим пояснюю в чому полягає "політика форумів".
В повідомленні про порушення чітко було написано - overquoting. Щоб з"ясувати що то за звір за допомогою Гугля треба overdohuyа часу. Наразі в графіці це виглядає так.

А в житті - як неповага до інших користувачів. ОСОБЛИВО тих, хто заходить з пристроїв з малим екраном і з мобільного інтернету. Але ж розбиратись д"Артаньяну ліньки... Можна звинувати модератора у порушенні прав папуасів і нерівного дихання у бік Cralusso.
В будь-якому випадку ВСІ дописувачі, котрі не вважають за можливе затруднити себе витиранням зайвих пару сотень знаків з цитованого повідомлення мають право отримати за це бали згідно п.2 форуму "Дім Рибака". Цитую:

Цитата:
2. Домик очень хочет, чтобы все Ваши сообщения на форуме было удобно и приятно читать всем его постояльцам. Потому, перед тем, как нажать кнопку "отправить сообщение", не поленитесь его перечитать и убрать лишний текст и картинки из цитат (оверквотинг), глянуть нет ли перебора с жаргоном или умышленным каверканьем слов ("пандонкаффский езыг"), не забыли ли Вы выключить CapsLock, нет ли там информации частного характера, которую правильней было бы отправить через систему Личных сообщений, так как она интересна только адресату, а для всех остальных будет "мусорным" сообщением. Обратите внимание, что на форуме есть темы (Отчёты, Важные объявления), где кроме того, что указано в названии темы, больше ничего быть не должно! Потому, если хотите задать вопрос и обсудить увиденную информацию, найдите соответсвующую тему - она наверняка есть!
Наразі все. Не суперечки ради, прояснення позицій для.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg overquoting.jpg (79,7 КБ, 452 переглядів)
Trolik зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Виленович (06.08.2017)