Перегляд одного допису
Старий 20.01.2018, 12:38   #761
FANTOS
 
Реєстрація: 01.01.2017
Звідки Ви: Дачне
Дописи: 133
Сказал(а) спасибо: 40
Поблагодарили 15 раз(а) в 10 сообщениях
Cool

Цитата:
Допис від Pysha Переглянути допис
Ваші пости викликали в мене довіру чомусь,тому хочу запитати чи ще робите технічний огляд мультиплікаторних катушок чи, можливо, порадите хорошого майстра для цього ? Просто хотілося б віддати такому майстру, який має гарну репутацію, хороший інструмент, якісні мастила і, звичайно, золоті руки.
Так, ТО катушці потрібно робити в людини яка розуміється в тому. Багато хто нехтує цим, думають "Я, що сам не перемажу", або на форумах їм поЇздять по вухах "гореТОшніки", а потім, приїзджає катушка, з незрозумілим храпом, з коцками і погнутими деталями, напхана незрозумілими прокладками, вирізаними незрозуміло з чого, а ще під час проведення "ТО", дзвонять, і починається, "братику-братику, сюди і сюди, ну мусово поставити підшипничка, і вона зашепче!"
В мене таких випадків не було, а от у багатьох друзів страждали ТОПові катухи.....
Особисто я знаю тільки трьох нормальних Майстрів ТО катушок, це Віталік Vitaksa, Генадій RGB і Олег Гайдук, останній, якщо не помиляюсь має якесь відношення до DAIWA.....
FANTOS зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням