Перегляд одного допису
Старий 26.07.2007, 16:36   #6
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Хочу подякувати організаторам за всі зусилля та втрачений час, котрі вони доклали до цієї справи!!! Ці зусилля не були марними. Все було на високому рівні, гідному Всеукраїнських змагань. От тільки жеребкування, вірніше його метода, викликала подив. Але ми (тобто київські рибалки) водойми не знали, то нам було байдуже, де ловити, питання не загострювалось. Сподіваємось наступного разу побачити зміни в цьому напрямку.
Велика подяка спонсорам, як фінансова так і матеріальна частина призового фонду відповідали рівню змагань!!! Всі призери отримали достойні призи, особливо запам'ятались скульптурки з металу ручної роботи.
Ще одна подяка Карп клубу "Дом Рыбака" за допомогу в матеріально-технічному забезпеченні нашої участі!!! Були надані "в оренду": рації, вудлища, намет "Фокс-Континентал Х" та багато інших не менш потрібних речей. Особливу увагу учасників привертав наш намет, за комфорт ми дякуємо KramsKoi, шоб у нього руки не боліли... З встановленням намету впорались всього за півтори години...
Тепер про змагання. Результати відомі, а коментарі... В перший день у секторі на мене чекав . За шість годин 1 (ОДНА!!!) покльовка... А в другий день я вже трохи відловився. Взяв 8 підлящиків загальною вагою 2646 та навіть такий результат не дозволив піднятись вище 13-го місця в зоні.
Ну що ж... Робимо висновки, збираємо інформацію, тренуємось.... Не назавжди ж Кубок України прописався у Франківську. Буде і на нашій вулиці св'ято, і на наших ямках перевенеться КАМАЗ з цукерками. Але треба багато працювати і вчитись, щоб наблизити цей день.
Trolik зараз поза форумом