Перегляд одного допису
Старий 10.07.2017, 17:10   #80
Кантона
 
Аватар для Кантона
 
Реєстрація: 01.06.2014
Звідки Ви: Київ
Дописи: 28
Сказал(а) спасибо: 60
Поблагодарили 921 раз(а) в 20 сообщениях
Чарівна Десна

Десна - ідеальне місце для літнього відпочинку. На жаль, бути там доводиться не так часто. Та минулі п'ятницю та суботу присвятив цій річці в районі Остра. Сюди мене возили ще дитиною, тож щороку намагаюся не порушувати традицію. В п'ятницю людей на березі було не надто багато, але кілька літніх таборів в моєму полі зору були. По рибалці поставив собі за мету зловити Деснянського ляща. Для цього зробив базу прикормки з гороху та пшона і додав магазинної сипухи іноземного виробництва. В тонкощі рибалки на десні вдаватися не буду. Але відсікши дрібну густеру на заході сонця сів чекати василя. До опівночі проклюнуло невелике соменя та лящ мене вирішив взяти ізмором. О 2 ночі не витримавши пішов в намет. Та дарма. Вже за годину вирішив перевірити фідери і один з них лежав ледь не паралельно воді на березі. На вершинці помітні були характерні жими, але витягнути рибу не зміг. Годівниця застрягла в корчах і довелося обривати шнур. Гарно виспавшись, до берега вийшов близько 8. До 13 реалізував лише одну з кількох лящових покльовок та на тараньку взяв з десяток гарних густірок. Та головне - природа, в яку поринув на цілу добу! не фотографував. Нічого нового з нею не сталося за останній час
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1875.jpg
Переглядів: 1281
Розмір:  93,8 КБ
ID:	645308   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1876.jpg
Переглядів: 1229
Розмір:  85,8 КБ
ID:	645309   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1877.jpg
Переглядів: 1029
Розмір:  84,3 КБ
ID:	645310  
Кантона зараз поза форумом  
68 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей