Перегляд одного допису
Старий 12.02.2008, 14:56   #133
Ser
Banned
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 348
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 4 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Прошу назву фідерної "катушки - 300 тоже не гривен." в студію.
Я не хочу пояснювати, чому на течії з кормаком 100-150 + корм я викристовую SBTA5000XTEA. Можливо, комусь трохи важкувата, але мені нормально. Тому не треба розпочинати у сталевій темі те, про що ми обоє знаємо з коропових та інших тем. А що, я так і написав "фідерної"? Шось не припам"ятовую. Цитую: "Цена моего Шимано 200 с хвостом баксов, катушки - 300 тоже не гривен". Крапка. Можу дати телефон, за яким назвуть точну ціну на сьогодні. Якщо є бажання поговорити про передньо- чи задньофрикціонні катушки, то це в іншій темі, тут невки. А взагалі, якщо навіть виробник не класифікує катушки як фідерні чи джигові, чи тролінгові, то з певною мірою досвіду, власних вподобань і практичності класифікуємо їх ми. Процитую Игоря Гапонова з Кременчука, чий матеріал "ФИДЕРНАЯ КАТУШКА – МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬ" опубликований в журналі «Рыболов-профи»: "« если на коробке увидишь надпись фидерная катушка – не верь глазам своим». Потому как невозможно характеристики одной катушки подогнать под разные условия фидерной ловли. Простые примеры: спортсмен, использующий на соревнованиях медленную тяговую катушку, проиграет соперникам в скорости, а верный способ прикончить хорошую скоростную матчевую катушку – это использовать её на сильном течении с тяжёлыми кормушками".
Думаю, на цьому ми агітацію за фідер у сталевій темі маємо припинити, бо якось не дуже коректно вийде по відношенню до любителів цього виду ловлі. При бажанні можна продовжити у "Фідерних снастях".
Ser зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням