Тема: АРСЕНАЛ
Перегляд одного допису
Старий 07.01.2013, 19:19   #59
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Вечірнє "нічогонероблення" продовжує свою брудну справу,тобто не залишає можливості не розповісти про те,про що,можливо,дехто з нас задумується,а саме про свої побажання і критерії в виборі спіннінгової снасті ... Тому ось і спало на думку розповісти в двох словах про ще,одного роду унікальну,вудку,котра виготовлена на бланку Matagi Auriga Light ...
В позаминулому році мені захотілося в плані вибору вудлища щось таке,сам не знаю яке ...,тобто ультралайтову коротку вудку,котрою зможу кидати легкі приманки на доволі таки хорошу віддаль,прицільно і що,саме головне,щоб з іі допомогою, в разі чого,я міг стримувати ривки достойних екземплярів риби,за котрими "полюю" ... Ось і вибір впав на те,щоб мені зробили спіннінг на матажному бланку Auriga Light ... Але це не випадково,оскільки до цього отримав кастингову палку на "старшій" Auriga NUOVO! і був приємно вражений цією серією бланків ... Нетривалі перемовини з хлопцями з MMM TEAM і через два місяці отримав http://mmmteam.ucoz.net/forum/3-32-15 ... Перші враження від отриманого продукту заставили з нетерпінням чекати приходу весни,щоб швидше протестувати ... Декілька рибалок і ось що я можу сказати ... Заявлений тест до 3.5 грама там надзвичайно сильно занижений,що дивно для японського виробника,бо можна сміливо і 8 грам кидати,ні за що не переживаючи... Хоча вудка невеликого зросту,але іі унікальний "екстрафаст" дозволяє легко перекинути значно довші вудки,при всіх рівних умовах,приманками вагою від 1.5 грама ... Ну і для цього "шила",з тестом по шнуру 8 lb,немає проблем заставити немаленький екземпляр риби,котрий спокусився на приманку,"танцювати саме під вашу дудку" .... Отже,в результаті отримуємо:
ПЕРЕВАГИ
-одночастне вудлище (для когось і мінус);
-неперевершена кидючість;
-можливість працювати з приманками вагою значно переважаючою заявлений тест;
-короткий "зріст" спіннінга дозволяє працювати в стісненних умовах;
-мегачутлива "реакція" на покльовки риби;
-можливість замовити собі вудлище з прив'язкою до своїх смаків і уподобань;
НЕДОЛІКИ
-одночастне вудлище (для когось і плюс);
-трошки занижений тест бланку (на приманки вагою до 1.5 грама не дуже то і "працює");
-немає серійних моделей на цих бланках,тому потрібно зіштовхнутися з такими незручностями,як виготовлення (АЛЕ ЦЕ ТОГО ВАРТО);
Тому,кому потрібно щось схоже,можете без роздумів робити вибір на користь спіннінгів,на бланку MATAGI Auriga LIGHT...

Востаннє редагував Dohtur78: 07.01.2013 о 23:15.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
15 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей