Перегляд одного допису
Старий 23.02.2009, 20:18   #16
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
а кто это вобще придумал такое-фамилию в студию

Я придумав... Мені і відповідати на численні питання... Але по порядку.
2 Jerry. Дякую за запитання.
Відповідь:
- окрема категорія для спортсменів для того, щоб відділити їх від спонсорських призів. Нелогічно і неправильно було, приміром, на "Лящі-2008", коли двоє спортсменів просто не лишили шансів аматорам, заволодівши багатьма призами. Участь рибалок з високим рівнем тактичної підготовки та матеріального оснащення значно знижує вірогідність того, що аматори зможуть виграти хоч щось з призового фонду. Це з одного боку. З іншого боку не допускати таких спортсменів на змагання - теж дискримінація і позбавлення аматорів можливості набути досвіду ловлі поруч з майстрами цієї справи. Є ще одна сторона (третя ) медалі... Спортсменам навряд стануть у пригоді призи, котрі розігрують на таких змаганнях. Я особисто знаю людину, котра влітку 2008 року отримала 17-й (сімнадцятий) призовий фідер. На більшість з призових вудлищ цей спортсмен не ловить. Вигравати 18-тий сенсу просто немає. А от поборотись за "медальку" чи гарний Кубок, котрий не соромно десь в офісі поставити - оце вже цікаво. Тобто я підвожу до думки, що є певна користь і тим і іншим від розділення на 2 категорії.
- суддівство навряд буде геморним. Різниця в Правилах мінімальна, до того ж спортсмени можуть надати своїх суддів і самі вони один одного знають і знають нюанси Правил набагато краще суддів, котрі зазвичай обслуговують аматорські змагання. Тобто вони помітять будь-яке порушення суперника раніше, ніж суддя. А взагалі, порушувати Правила в такій обстановці дружньої зустрічі - не просто негламурно, а в западло. І всі про це знають.
- для спортсменів буде виділена окрема акваторія, т.я. вони наступного дня міняються зонами і в режимі вільного жеребкування секторів цього досягти неможливо. Де буде знаходитись ця акваторія - давайте обговоримо, щоб нікому не було приводу звинувачувати іншу сторону у гнобленні...
2 Dimedrol Дякую за запитання.
Відповідь. Олександре, я сподіваюсь на Вашу більш послідовну позицію. Бо якщо сталіністів можна заганяти в резервацію, то чому не можна піти в резервацію спортсменам добровільно?
2 Крошка Енот. Дякую за підтримку.
Одне зауваження.. Розділяти ніколи не рано, якщо є серйозна різниця в підготовці та в рівні оснащення. Просто ті, хто зараз виступають проти розділення, самі потім кажуть - їх не можна було пускати - вони професіонали і забрали всі призи. Їм треба окрему лігу/категорію/залік. А якщо хтось завбачливо підняв це питання, та запропонував схему, за якою не буде взаємних образ - тоді теж є привід поговорити про "дискримінацію", "резервацію", "приниження аматорів" тощо. Я тільки гріюсь думкою, що це просто реакція не все нове і після першого практичного застосування новинки ми зрозуміємо разом всі переваги запропонованої схеми.
2 dood. Владиславе Івановичу, дякую за підтримку.
2 Pedro Gangubas. Дякую за запитання.
Відповідь. Схема "спортсмени - в суботу, в неділю - разом" запропонована з таких міркувань. По-перше, не всі можуть грати в суботу, хтось працює. А спортсмени хочеш-не хочеш а в суботу вийдуть. По друге, в суботу аматори можуть підійти на тренування та подивитись (поспостерігати) за роботою спортсменів, може що корисне угледять та у неділю застосують.. І по-третє, загальний фініш і загальне нагородження мабуть більше відповідає Вами ж декларованим бажання "рівності та справедливості". Бо з цієї точки зору випирати на другий день спортсменів з їх фінальним нагородженням виглядає негарно, на зразок подвійних стандартів "піндосів"...
2 Yury. Дякую за запитання.
Дуже проста відповідь. Дозвіл ловити з піною для аматорів не зобов'язує останніх ловити з піною. Таким чином, дозволяючи ловити з піною організатори ніяким чином не штовхають Вас у спортсмени. Вибирайте на власний розсуд, і якщо не хочете "засти водойму" то й не засте.
П.С. В категорії "спортсмени" реєстрація тільки команд. Склад команди - 2 особи, також можна заявляти тренерів і запасних. Залік особисто-командний.
Trolik зараз поза форумом