Перегляд одного допису
Старий 01.06.2011, 23:09   #242
vub
-------------------------
 
Аватар для vub
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 24.294
Сказал(а) спасибо: 12.868
Поблагодарили 29.651 раз(а) в 8.053 сообщениях
так

Цитата:
Допис від Sous Переглянути допис
Оскільки це риторичне запитання, але спрямоване мені - відповім, не зважаючи на той факт, що решта громади проігнорувала моє запитання...

Споживання або ні - байдуже, мова не про їжу, але про життя та смерть. Всі "змаганці" ловили та відпускали рибу. Широко відомо що такий кетч енд реліз не дає 100% виживання пійманої риби. Це не погано і не добре, а просто існує такий факт.
Логічно виходить, що якщо людина спіймала рибу, риба та ще не досягнула дозволеного розміру та загинула внаслідок цього, рибалка стає порушником адм. кодексу.
Інше питання, що на такі адмінпорушення багатьом начхати, але правилами змаганнь такий розвиток подій мав-би передбачатись. Хоча-б на знак поваги до існуючих правил рибальства.
Треба-ж притримуватись хоч якихось правил, традиційних, або власних.

А інакше виходить якесь диво... Не лов... Не риболовне змагання та т.і.
Класні відмазки, але-ж хотілося-б отримати відповіді на свої запитання, якщо Ваша ласка. А тоді, коли зникне моя "нєпонятка", із задоволенням візьму участь у наступному якомусь турнірі. Якщо регламент його не буде протирічити здоровому глузду та правилам ЛР.
Уважаемый (пока) сосед-демагог...в ультимативной форме предлагаю вам прекратить демагогию... как по мне это обострение перед "открытием"... посему ПРОШУ прекратить сей бесполезно\безконечный диалог и не портить людЯм воспоминание о маленьком празнике... в этом вапросе спорить можно до "хрипоты" и кто прав так и не выяснить... а "срача" на сто страниц бует....посему -фатит...
зы: не угроза ..но снесу к едреней фене весь диалог и памяти не останетса..а так кто то прочитает - встанет на вашу "тропу"... ПРОШУ - задумайтесь
зы2 - следующий пост в "эту" сторону буду расценивать как провокацию - а дальше -смотри пункт выше
vub зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (02.06.2011), Miirka (01.06.2011), Виброхвостка (01.06.2011), метровский (02.06.2011)