Перегляд одного допису
Старий 11.09.2017, 14:31   #390
метровский
 
Аватар для метровский
 
Реєстрація: 08.02.2009
Звідки Ви: Киев.КУРЕНЕВКА.
Дописи: 2.118
Сказал(а) спасибо: 12.545
Поблагодарили 15.786 раз(а) в 1.250 сообщениях
Шнур Intech All-Range PE X-4 150m
Хочу поділитися деякими враженнями від нового продукту. Шнур з'явився на ринку дуже недавно, позіціонується як як одна з найбюджетніших плетених жилок. Але в нинішній час бюджетне зовсім не означає, що продукт низької якості.
Я собі придбав найтонший шнур, японська нумерація #0.3, розривна нагрузка 5 лб, колір салатовий флуоресцентний.
Перші візуальні та тактильні враження : тонкий, круглий, доволі слизький, цупке плетіння та найголовніше те, що він м'якенький. Ось це мені дуже сподобалось. Звісно, я його одразу порівняв з більш дорогими плетінками, які в мене є. Результати виявились такими...по товщині він програє YGK Egi metal #0.4 та Favorite Smart PE #0.4, але All-Range значно м'якіший за них. Цупкість плетіння, круглість однакові у всіх трьох. При намотуванні на шпулю фарба залишається на шнурі, а не на пальцях та кільцях, це добре.
Польові, або точніше, водні випробування. Ловив в основному джигом, вагами від 2-х до 7-ми грамів. Виліт непоганий, тверда 4. Стійкість до абразиву так ж сама, як і в інших подібних УЛ-жилках, а саме середня...Я використовував лідер з флюру з розривною 5 та 6 лб, в'язав морковкою, на всіх зачепах рветься флюр на вузлі з застібкою, отже, розривна вказана доволі чесно, це добре. Відловив нею приблизно десять разів, фарба не вимивається, така ж яскрава, як і новенька.
Як виявилось, контролювати вагу 2-3 грами не дуже добре, все ж товщина жилки робить свою справу, але всі клювання чітко реєструються. На вагах від 4-х грамів вже все добре та чітко контролюється.
Загалом ловити нею дуже непогано, маємо доволі якісний продукт за дуже невеликі гроші.
Як висновок, ця жилка саме те, що треба для рибалок початкового та трохи вищого рівня.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg All-Range-PE-X-4-logo.jpg (43,4 КБ, 122 переглядів)
метровский зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
prochorenko (11.09.2017), santos (11.09.2017), Tegeran (11.09.2017), YAROSLAVIK (24.09.2017), yray (14.09.2017), Yury (29.09.2017)