Перегляд одного допису
Старий 15.11.2022, 11:23   #789
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.192
Сказал(а) спасибо: 1.570
Поблагодарили 2.112 раз(а) в 844 сообщениях
Напишу невеличний опус по останніх обновках, є декілька прутиків, про які можна розповісти))
1. Попався мені в руки бланк від Чорного Гуся Лебедя з тестом до 10гр та в довжині 7'11''. Не довго думаючи, було вирішено щось зробити з нього, поспілкувавшись з Артемом Сергієнко, було вирішено зваяти його, шоб був "тільки у мене та у Майкла Джексона")))
Прикольна вийшла цяцька в результаті, на скелетнику, торзайтах та з гріпами з клена. Гарненьке і вага сумарна - 80гр. То взагалі тема.
Під мого тюнованого Steez Air зі шпулею Roro - те, що треба))
Револьверка, три кільця з вхідним з рамами з нержавійки, щоб трошки навантажити бланк на закиді (До речі, рекомендую, колись Гена RGB підкинув дану ідею). По роботі - від 2гр з 2'' вже щось, три грами - тільки в путь. По чуйці все теж добре. Верх - грам 10+2". Коротше, тест, як в аптеці, перевантажувати бажання немає.
По факту, якщо хтось шукає собі довгий лайт-патик у кастингу (чого заводського досить мало), то бланк рекомендую, це другий, що мені зайшов зі своєю геометрією (перша була 13 Soare CI4+ S706ULT, там ультрик взагалі - секс).

2. В продовження теми одночасників... Враховуючи, що я минулого року зарікся брати третій одночасник (вже є Evergreen Kaleido Cougar Elite RS та Super Stallion GT), взяв одразу два))) І ще один тубус)))). Правда, довелось розпродатись трошки). Ну, по порядку:
Cougar Elite - шикарний, з тестом 5-28 (до того ж, чесним), але таки кінцевий, твічити 130 воби не досить комфортно, кінчик провалюється, доводиться додавлювати рукою, починають руки боліти з часом.
Погляд пав на серію Orion від Вічнозелених, дякуючи Глебу Калініну та "Змєю-іскусітєлю" Ніколайчуку Сергію, став власником першого патика - Evergreen Orion the Cantata в 67-й довжині та з чуднуватим тестом 5-42гр, але класу Medium (як правило, всі М-ки до 3/4, тобто, до 21гр. Патик - крутий регуляр, на закиді та твічі працює дві тритини бланка, реально тест б його оцінив, як 5-25 по твічу. Від 5 грам вже адекватно вмикається в закид, ну і до 130-го Балісонга, тут зрозуміло. Хоча, в японських роликах мешканці країни сонця, що сходить, шмаляли ним навіть 96гр, натякаючи на міцність графіту Т1100, але то занадто, зрозуміло. Підозрюю, що 42гр - то реальний верх для приманок "Idiot Baits" з рівноміркою (чаттерів, спінерів, кренків і т.д.).
Подружив я патик з катушечкою Abu MGXtreme 2, в яку впхнув легесеньку шпульку від Ray`s Studio та центробіжними гальмами. Враховуючи, вагу катушки зі шпулею в районі 125гр та патика 113гр, півтораунцовий сет загальною вагою 240гр та ідеальним балансом - це щось. Однорукий кистьовий закид з човна виконується з ідеальною точністю (прут від 5-6гр вже ідеально завантажується і не валиться на 25гр). Шо тут скажеш, топ є топ. Про чуйку взагалі нічого казати не буду. Вона за мешами розуміння)).
3. Під впливом Кантати, було вирішено підшукати щось трошки лайтовіше, бо був потрібен лайт-універсал, оскільки Легенду двохчасну я продав, треба було щось на заміну (та й в тубусі місце є))). Вибір впав на молодшого патика вищевказаної серії, Evergreen Orion the Degel, з не менш цікавим тестом 3,5-21гр в тій же 67-й довжині. Вага для такого тесту взагалі - 106гр. Я так розумію, дякуючи тому ж графіту Т1100.
Стрій - приблизно той же. Обкатував я його в затоці невеличкій на Ворсклі. Той же Steez Air сидить ідеально, проте малувато шнура влазить на шпулю. Тому було взято стару добру PicZilla з Реєвською шпулею. Розпочато було з 3гр джига та 2" силіконки. Ось тут ще раз підтвердились мої слова щодо чуйки - на #0,6 шнурку все чітко в руку. До того ж, прут чітко завантажується вагами внизу заявленого тесту (спілкувався з німцями на німецькому форумі, вони взагалі ловлять 2гр цим прутом (може, з тюнованим стізом воно й пішло б, не експериментував). Твічиться так же ідеально. У верхах тесту не пробував, але за відчуттями - десь максиимум 95 сквада прут потягне. Так же, як і Кантата, із запасом на приманки з рівномірною проводкою.
Ратліни типу Zipbaits Calibra 60 літають за горизонт. Проводки без провалів і т.д.
Ось мабуть, на цьому поки все. Будуть питання, задавайте))) Всім НХНЛ і все буде Україна!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_0468.jpg (62,8 КБ, 116 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0329.jpg (61,9 КБ, 108 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0486.jpg (86,8 КБ, 100 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0354.jpg (154,3 КБ, 114 переглядів)
Smolik зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей