Перегляд одного допису
Старий 07.03.2021, 22:01   #785
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.192
Сказал(а) спасибо: 1.570
Поблагодарили 2.112 раз(а) в 844 сообщениях
Погода паршива, але ж руки чухаються)))
Довго у мене лежав у чохлі старший Лунаміс.
Перші коротенькі покидушки: Shimano Lunamis B76MH. Тест заявлений від 12 до 60 по воблерах та до 70 на компактах.
Приліпив соту ТдЗетку, правда, зі шпулею Ф40 (що було в машині).
Початок 16гр+Свінг імпакт 4". Все якось просто прлгнозовано, все літає. Добив до 124 обертів ручки.
Далі довісив ще одну головку на 14гр. Сумарно 30гр + рак 3,6" від кейтеча. Так само, полетіло ще трошки краще. Але вже проситься шпуля міцніша та товщий шнур (стоїть #0,8 х8 апгрейд). Ще далі - плюс одна головка 16гр і той же рак 3,6". Дістав 145 обертів ручки. По чуйці на таких вагах не зрозумів, дуже мілко, метра три глибини. Відчувається на цій вазі вже приближення до вернього тесту прута. Сумарно висіло десь дві унції. Але грам десять прут ще здюжить.
Хоча, знову ж, питання до шпулі та шнура. Є в мене шпуля з синьо-золотого Зіла ПЕ з фіксованим індуктором і шнурком #1,2. Може, завтра ще спробую.
Закінчував уже 12гр з 3" джавастиком.
Цю вагу назвав би початком комфортного низу прута. Літає досить далеко +-110 обертів. Але більше завдяки легкій шпулі та тонкому шнуру. Прицьому на закиді прут треба конкретно "продавлювати". Також з проводкою трошки "рве", кінчик товстуватий у прута. Той же Бріден 77й краще відпрацьовував, але у нього й тест був до 38. Однозначно не для початківців. Дуже злий. Але на тих же трьох метрах на викиді чітко клацає в руку - з чуйкою все більш ніж добре.

І ще наостанок: також потестив 86го Лунаміса з тестом 8-32. Благо, є з чим порівнювати. На потрях схожий на мого Ексенса Інфініті, але на воді він зовсім інший, в'язкіший, вологіший. Більш "самокидючий", і по чуйці Лунаміс 6гр просто гупає в руку, а ексенс конкретно "клацає". Низ у обох 6гр+3" свінг імпакт.
Але ж Лунаміс удвоє дешевше, проте дасть фору дуууже багатьом всяким Мажор Крафтам і тд.
Для себе я ту лінійку сібасовиків розділив по ієрархії:
Excense Infinity - 1100 t графіт + торзайт
Excense Genos - бланк шимано + торзайт
Lunamis - бланк шимано + sic в титані
Dialuna - бланк шимано + sic в нержі (але не впевнений)

Десь так))) Якщо щось не так, поправте)))
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 43A60CDB-BBB0-4DA4-A431-CDC67D6B8ADB.jpg (55,2 КБ, 124 переглядів)
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mr.VAG73 (09.03.2021), supershadrap (08.03.2021), Балтиец (13.04.2023)