Перегляд одного допису
Старий 29.03.2016, 17:53   #853
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
Цитата:
Допис від Crank Переглянути допис
Про баланс я мовчу - зібрати ультралайт, щоб на ньому не було балансу це.... ну, загалом довго вчитися потрібно Про кільця теж - там все зрозуміло. А мова йде про ручку в зборі. То чи так важливі ті 10-15 грам на ручці?
Саня, зібрати довгий ультралайт без балансу досить легко. Н-д мій біг понд (47,9г), ніфіга не сбалансований і клює носом при забросі, звісно можна приспособитись і не паритись. Довжина руківя здається ідентична з цим останнім бігпондом. Разом з тим зібрати довгий УЛ на фуджієвській фурнітурі, з ідеальним балансом досить просто, вага цієї ж фурнітури і збалансує вудку. Ну або робити невиправдано довгі руківя для бланку. Я думаю ти помітив, що мені не цікаво збирати вудки з стандартних компонентів, тому мушу перейматись . Я один раз перебрав собі 842GLX з фуджієвським IPSніком, ще й в ЕВІ з тих пір він в мене стоїть в кутку і припадає пилюкою.
А взагалі вага на мою думку дуже важлива, просто дуже чітко закарбував собі в памяті біль під правою лопаткою коли ловив вудками типу Shimano Naxave чи Catana
От і з того часу і переконаний, що чим легше, тим краще Ну а наскільки це важливо чи ні, я не парюсь мені пофіг головне щоб під лопаткою не кололо
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням