Перегляд одного допису
Старий 23.02.2009, 22:29   #22
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 Dimedrol

Я вже пробував аргументувати необхідність поділу на дві категорії. Можу додати ще аргументів. Дводенний формат для аматорів важкуватий, в тому числі і у фінансовому і у фізичному планах, а для спортсменів він звичний. Також не зайвою буде присутність спортсменів з інших міст. У 2007 на запрошення Романа(РМ) на Русанівці висадився потужний десант "західняків". Сподіваюсь, участь у тих змаганнях була досить пізнавальною для багатьох домових. Їхати в Київ на один день їм якось нецікаво, а дводенний формат, я сподіваюсь, вони підтримають і знову покажуть майстер-клас. Повір, там є чому вчитись. І не тільки для змагань - деякі прийоми дають великий плюс і в звичайній рибалці...
На жаль, неможливо розсіяти спортсменів по всій акваторії змагань - це не дасть такої необхідної для об'єктивності результатів однорідності умов. Тому і пропонується виділити їм окремі 2 зони.
І головне - спортсмени не повинні претендувати на спонсорські призи - це не чесно. У них більше досвіду, краще "озброєння" і прикормка. Чи, принаймні, повинні бути кращими .
П.С. Дані пропозиції не плід хвилинного помутніння свідомості. Вони народились не вчора, а обдумувались довгими зимовими вечорами. Прикидував різні варіанти, нмсд знайшов оптимальний. Варіантів було багато...
П.П.С. Не варто думати, що спортсменам РСК "Дом Рыбака" не вистачає суперників для тренувань. Будь-яке тренування спокійно збере 8-10 осіб, чого цілком достатньо для імітації змагального режиму. Просто є бажання поділитись набутим досвідом та навичками.
П.П.С. Поки що не почув жодного аргументу, що дана схема проведення турніру дає певні переваги (моральні, матеріальні чи ще які) спортсменам. Тому продовжую не розуміти суті диспуту.
Trolik зараз поза форумом