Перегляд одного допису
Старий 03.07.2021, 19:35   #2
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.084
Сказал(а) спасибо: 21.941
Поблагодарили 16.030 раз(а) в 1.633 сообщениях
Фу-у--х...Щось до сих пір не можу в себе прийти після вранішньої риболовлі.Старію мабуть...
Ранок зустрів мене веселими блискавками над Оболонем.Я аж прифігів трохи побачивши їх.В плани це геть ніяк не входило.Тож поїхав на ближню свою точку щоб бути поближче до дому.Та і не був я на ній вже давно.Вона доволі специфічна.Можна відловитися,а можна і пролетіти по повній.
І от стою на якорях.Риба почала ловитися с другого кормака.Але...Але це були кілошні сомм.Але багато.За все життя стільки їх не ловив.Двох навіть забрати довелося бо нажаль ковтнули так,що довелося займатися проктологією і витягати у них гачки з цікавого місця.Шкода їх звичайно,але що поробиш...Один так з гачком додому і приїхав-не зміг витягти.Всіх інших нещадно втопив.Але радує те,що їх в тому місці і справді багатенько.Значить розплодилися.
Сомики задовбували своїми клюваками,та їхав же я не за ними.Де ж лящ?Його тут в свій час також було чимало.І він таки почав відгукуватися.Спочатку проскочила пара невеликих підлящиків-шпигунців,а потім підійшли і ВОНИ.Слони.Клювали нечасто,але впевнено.Яхихось витяг,якісь посходили,якісь навіть гачки повідривали.І все це вперемішку з сомами.Щоправда,потім взагалі клюваки як лящів так і сомів почали носити епізодичний характер і підійшла його величність кляпс.Це падло виносило мізки своїми "помираючими" клюваками і обжиранням наживки.За це топилося на місці.Топив,топив,топив поки не втомився.І от тепер сиджу вдома і не можу заставити себе сісти і нав'язати повідців на завтра.Бо завтра знову поїду.
ПС.Коли вже витягав прути,то таки дочекався клюваки ще одного непоганого лящика.
Tsar зараз поза форумом  
40 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей