Перегляд одного допису
Старий 28.10.2023, 18:31   #875
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.634
Сказал(а) спасибо: 18.439
Поблагодарили 32.634 раз(а) в 7.339 сообщениях
Цитата:
Допис від Smolik Переглянути допис
А по факту - нічого йому не буде))
Та хто його знає? Якщо вийти пару разів на рік, а через пару років продати, то 200% нічого йому не буде. Але люба котушка при експлуатації втрачає свої принади, чім більш грузиш - тім швидше. Зараз ловлю цим новим ЗИЛом, кайфую й дуже хочется кайф цей розтягнути максімально довше , тому питання - а чому би й ні? Так кожна котушка - пару років і все, воно вже якось не те, так було з 1514, Т3СВТВ, так було не тільки у мене, це сурова статистика . Єдина котушка, котра не втратила свого перфоменсу за кілька років, це Т3 Air, і це тому, що вона юзалась сугубо на лайті (хоча і доволє часто), тобто корректні нагрузки та коректне юзання дає свій позітивний результат.
ПС у минулому "м'ясорубочному" житті у мене було шість сертейтів, всі куплялись новими... всі ричали через пару років... міняв шестерні, підшипники, витрачав на це купу грошей...а потім, просто полегшив котушку до максімуму (довів вагу до ваги 10Стелли), став ловити на неї лайтом і прозрів , бо за три роки вона була як нова, ще й після мене була конхфетка. У нашому рибальскому суспільстві останні роки у рибалок пійшов якись шиз - всі намагаються лайтовими котушками жбурляти хевіджиги та інши важкі приманки... Николи не розумів - а нх це робити? Це вже війшло в стан шизи - чім у тебе легше котушка та чім більш ваги ти єю жбурляєшь, тім ти круче Николи такою х..ю не страдав і никому не раджу
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
picker (26.11.2023), абориген (28.10.2023)