Перегляд одного допису
Старий 14.02.2021, 09:50   #112
Кузьмич
 
Аватар для Кузьмич
 
Реєстрація: 20.02.2006
Звідки Ви: Київ, вул.Саперне поле
Дописи: 1.380
Сказал(а) спасибо: 1.852
Поблагодарили 3.776 раз(а) в 515 сообщениях
Цитата:
Допис від SVP Переглянути допис
Если же серьёзнее, то на рыбалке 99,99 % использования ножа это подготовка закуски в лагере или на привале
Повністю згоден, більшість робіт для ножа це їжа (приготутування, нарізка і
ще використання у якості столового ножа, ну принаймні в мене, коли їм яєшню )
Зрозуміло що можна порізати будь-яким ножом, навіть і навіть мультітулом бачив таке збочення неодноразово. Чому збочення бо відмити його потім ну де непросто
Є складні ножі які чудово підходять для кухоних робіт, тож поділюсь власним освідом.
Spyderco Resilience - чудовий складний кухоннік, довге лезо дозволяє без проблем нарубати салату з капусти або порізати велику хлібину. Не без недоліків звісно, на жаль там дуже простенька нержавійка та товстувате зведення, колись думав замовити для нього лезо з модного порошка, але якось не склалось. І ще він важковатий, тож в кішені легких літніх штанів або шортів відчуваєтся, точніше відтягує.
В том році вхяв собі Cold Steel Broken Skull зі сталлю CTS-XHP. Раніше купив як тільки з'явився, потім продав, але знову купив хоча не можу сказати що в захваті від нього, але він має все що мені треба: велику довжину леза та потрібну формою (спуски від обуха) і до того ж легкий, з преміальною сталюкою. В планах зробити більш обїємні накладки...

Цитата:
Допис від SVP Переглянути допис
А рыбу вы складником чистили?
чистив неодноразво, нечого особливо критичного в цьому немає, промити потім ножа
Кузьмич зараз на форумі   Відповісти з цитуванням