Перегляд одного допису
Старий 31.12.2016, 21:24   #418
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
вчорашній день видався дуже насичений, хоча і світовий день малий. з ранку на роботі знайшов сережку, віддав співробітниці, поздоровив з наступаючим в відповідь собачий оскал, і ніяких дякую. хотіла раніше підігнути під свій вплив, не вийшло, обіцяла "ніж в спину" , ну я ж не такий як вона, але видно могила тільки виправить.
відпрацював і в дорогу, забрав напарника і при виїзді з міста маршрутка виїжає на мою полосу і відбиває дзеркало заднього обзору. маршрутчик виявився нахабним але при наголосі про: почекаємо патруль і тд. почав визнавати свою вину і пропонувати фінансову компенсацію але не в тій кількості як треба було, лишнього я не просив. знову при наголошенні про виклик з"явився і недостаток. якось без зеркала, хоч і не комфортно але благополучно добралися на місце.
похмуро, орієнтовно -3, дав Бог не було обіцяного сильного вітру. переодягнулися і в воду, лишаючи в прибережній кризі сліди-діри розміром як ведмеді. в воді навіть якось здалось тепліше. Прозрак був мутноватий, першими в поле зору потрапили окуня, в завалі намутили, не став приділяти багато уваги. далі місця були не зовсім зачотні. на ямках, місцеве населення-браки, стали застосовувати нову тактику добування риби окрім драча, сітки які мають протягуваться з берегів через яму. на деяких ділянках ці сітки зачепилися і лишилися. драчувальники не соромячись шкребуть русло. трапляються подерті карасики. вода піднялась дякуючи не малим опадам в осінньо-зимовий сезон. на піщаному грунті помічаю темну пляму, думка: -мабуть завальчик, розвертаюся, наближаюся і бачу в приямку силует судачка, ось воно щастя, як мало треба. відразу згадав про дзеркало яке було замовлене і до берега. напарник вже був переодягнутий, взяв карасяку не менше 1,5. в мене судачок потягнув на 4 з копійками. назад поверталися вже за темно. таке відчуття що цей високосний рік хотів відігратися саме в цей день. додому теж було їхати не сумно, таке відчуття що чим дорожча машина тим тупіший водій, описувать ситуації не буду і так розтягнув звіт. сьогодні з новим дзеркалом і в новий рік.
будьте уважні і людяні, з наступаючим Новим Роком! здоров"я, миру, злагоди, достатку і звісно збуття мрії, довгочеканого трофею!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20161230_160717_3CS.jpg
Переглядів: 282
Розмір:  93,3 КБ
ID:	598697  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
40 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей