Перегляд одного допису
Старий 15.11.2021, 19:05   #220
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.082
Сказал(а) спасибо: 21.933
Поблагодарили 16.029 раз(а) в 1.633 сообщениях
Цитата:
Допис від В.В. Переглянути допис
ЗЕобдолбышам надо срочно шо то делать
А я оце сидів собі і думав,що можливо ця йухня з надвисокими штрафами-це заохочення рибалок до впровадження платної рибалки.Що і справді можуть запровадити ліцензії.Хочеш ловити не 3 кг риби,а 10(звичайно дозволеного розміру)-купуй ліцензію і лови.І народ охрінівший від штрафу на окуня у розмірі 3500 грн таки буде купувати ці ліцензії з присвистом.
Я пам'ятаю як з'явилася така собі чудова "контора Ніканора" як ГІР.Коли відловки у інспекції почали давати лише,здається,на добу,а у ГІР можна було купити зразу на рік..І народ поніс туди свої гроші.Я тоді принципово у той ГІР не вступав хоча як мене агітували,як агітували...Можливо і зараз нам створили такі умови щоб потім зробити "атракцион невиданой щедрости" і схилити всіх до купівлі ліцензій.І знаєте,я був би радий такому розвитку подій,але...Але скоріше за все це не так і з нас просто вчергове хочуть здерти грошей бо більше вже і здирати нема з кого і з чого...
ПС.Може я і неправий.Це просто роздуми...
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dzimik (15.11.2021), pit-makp (15.11.2021), Shark (08.06.2022), Тарас (26.11.2021)