Тема: ПРИМАНКИ
Перегляд одного допису
Старий 20.03.2017, 17:29   #967
Lammer
 
Реєстрація: 22.02.2012
Звідки Ви: г.Суми
Дописи: 341
Сказал(а) спасибо: 446
Поблагодарили 1.045 раз(а) в 133 сообщениях
Цитата:
Допис від MaksTrout Переглянути допис
Колись у мене було таких 2 воблери. Якщо не помиляюсь, це робота Лєсото. Вони дійсно дуже легкі. Але грали прикольно. В мене на них були великі сподівання.
Я на повідець перед ним ставив маленьку поплавочну дробинку. Вдавалось закинути метрів на сім. Уклійка і краснопірка цікавились, але не атакували. Я так і не впіймав жодної риби на них. Пробував на декількох рибалках. Напевне, не вистачило терпіння подарував їх товаришу.
Якщо поритись у архівах звітів цієї гілки, то можна знайти звіти за весну декількох років тому, у яких хлопці з Житомира ловили на них досить результативно. Загалом, цікаві штуки. Коли їх згадую, думаю, що треба було замовити трошки більших
Так, точно, воблери Лесото (Доценко). Брав їх як єкспонат в коллекцію УЛ, але ось захотілось розловить. Надіюсь на краснопірку, може мілкоголавлик зацікавиться. Бомбардою ніколи не ловив, чогось здаєтся, що вона буде розлякувать всю рибу, мабуть дійсно краще з грузом 2-4 гр десь на метр перед воблерком пробувать. Правда, швидко буде тонуть. Ну надо пробувать..
Lammer зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням