Перегляд одного допису
Старий 14.03.2020, 14:06   #67
Бровар
Banned
 
Реєстрація: 11.03.2015
Звідки Ви: Живу в Киеве
Дописи: 21
Сказал(а) спасибо: 30
Поблагодарили 18 раз(а) в 9 сообщениях
Цитата:
Допис від Vaschek Переглянути допис
Вместо этой маразматической писанины можно было написать
пункт 1.Любительский лов на безоплатной основе -запрещен! точка
А хто в нас ловить на безоплатній основі? Колись давно, коли ще Десна весною розливалася, у калюжах що залишилися люди руками ловили рибу - і це єдиний мені відомий випадок " на безоплатній основі". Ви порахуйте скільки ви тратите на наше з вами хоббі : човен , мотор, снасті,наживки-прикормкі, екіпіровка, амортизація транспортного засобу та паливно-мастильні матеріали - а це все податки , митні збори , робочі місця. Я порахував і в мене вийшло , що я трачу на кожен кілограмм виловленої риби приблизно 500 гривень( сам був у шоці!).А нас - мільйони!)) В рамках держави - це колосальні суми! Держава має піклуватися про нас,про любителів, як про курку , що несе золоті яйця.
А для роздумів запитання : скільки тратить промисловик (це той що начебто ловить рибу на платній основі) якщо середня ціна продажу риби 50 гривень за кілограмм?! А скільки з тих 50 гривень заплатиться податків?! Співставляти кількість робочих місць - взагалі нема сенсу.
Бровар зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andrey_L. (23.03.2020), olegka (28.03.2020), Romiko (14.03.2020), Алексей Красько (15.03.2021), володя (15.03.2020)