Перегляд одного допису
Старий 05.10.2016, 15:18   #106
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Цитата:
Допис від mamai Переглянути допис
рыбные консервы без автоклава (духовка , скороварка), может кто подскажет , в ютюбе глянул но живой совет важнее !
ніби все тобі розповів, а ти он який невгамовний.
перший раз робив в духовці, рецепт простий, мариную рибу як для простого блюда, перець, сіль, приправа- все на свій смак. а в банку лаврового листа, духм"яний перець 3-4 шт., гвоздику 2-3 шт. накриваю фольгою і томимо. риба томиться в своєму соці. потім добавляю через декілька годин 1-2 ст. ложки олії і накриваю закаточною кришкою, томим 1-1,5 год. закатуємо, банки перевертаємо і вкутуємо. стоять при будь якій температурі як звичайна консерва.
а взагалі автоклав вирішує всі проблеми.
перше фото: проба в духовці, друга з автоклава.

Цитата:
Допис від валерий Переглянути допис
а вообще совет купи автоклав, не пожалеешь, я купил самый небольшой на 15 баночек поллитровых, сам успеваю из этого сьесть одну банку, отбирают )))
я думав цю проблему вирішив, виніс в кладову, а для себе любимого в гараж. спускаюсь в яму за консервою, а нема, тут батько взяв на пробу і сильно сподобалось прийшов ще, добре що хоть щось лишив..

Цитата:
Допис від валерий Переглянути допис
в томате тока делаю костлявую рыбу , карась бычок, надо обжаривать тогда вкуснее буде, а крупная рыба где хорошее филе, сом, карп крупный судак, лучше в масле делат
ну тут я непогоджусь. робив товстолоба і карпа в томатному соусі на пробу з обжареною цибулькою і морквою, дуже смакує, головне рецептура правильна. а при обсмаженій рибі мабуть ще смачніше.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3971.jpg
Переглядів: 104
Розмір:  135,1 КБ
ID:	574842   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_6608.jpg
Переглядів: 115
Розмір:  91,8 КБ
ID:	574843  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mamai (05.10.2016), Pavlo-O (27.10.2016)