Перегляд одного допису
Старий 28.03.2007, 15:16   #342
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
В п'ятірку не увійшов, але мабуть маю право на постінг...
Перш за все хотів би подякувати організаторам за велику проведену роботу. Правда, в майбутньому цієї роботи буде більше– якщо інтернет-клуб замахується на проведення міжнародних змагань, то вартує поміркувати про оренду на час проведення змагань хоча б 2-х біотуалетів, щоб не було . На висоті також і спонсори – призи, отримані переможцями і номінантами варті захопленної оцінки. Ну і учасники, котрі зібрались незважаючи на переведення годинників, ранній час та інші негаразди та показали свою майстерність заслуговують подяки. Особлива подяка хлопцям з Західної, сподіваюсь ваша участь в змаганнях ІКДР стане традицією.
Трохи про свою участь в змаганнях. З сектором мені непоталанило. Хоча… Я скоріше готувався на ловлю дрібної плітки з кормаком до 80 грам, а тут – з 11-ї години в моєму секторі під дальнім звалом несло і 150 грам, а про дрібну плітку на такому нурті говорити марно… Вся риболовля у мене обмежилась однією годиною. Після закорму кльов почався десь о 10-й і закінчився об 11-й годині. За цей час я бачив 6-7 покльовок, чотири з яких реалізував. Після трьох невеликих пліток була певна пауза і я став потрохи підкидати кормак, щоб він дещо зміщувався по течії. Під час одного з таких підкидань відчув чіткий удар і вивів підлящика вагою 398 грам. У процесі вивожування активну участь приймав JK, але його спроби збити підсаком рибу з гачка були марними . Цей підлящик і став самою великою весняною пліткою . Після цього течія ще посилилась і до фінішу я бачив тільки 2 (дві!!!) покльовки, хоча в оснастці-наживці-місці лову перепробував мабуть всі можливі варіанти. Періодично підходили судді та вболівальники і розповідали про числені покльовки в інших секторах – я ж тільки міг позаздрити. Що, безумовно, тішить - не треба гадати "Чому у мене такий низький процент реалізації???" як це роблять інші участники
Тепер спробую відповісти на питання «Чому підлящик?». Справа в тому, що ще в суботу на пташиному ринку купив трохи льону, не призначенного на змагання. Але коли почав чаклувати над прикормкою, то вирішив разом з конопляним насінням заварити трохи і льону – для плітки він нейтральний, а ляща приваблює. Ось тому так, мабуть, і вийшло, що на прикормку підійшов лящ.
Trolik зараз поза форумом