Перегляд одного допису
Старий 05.01.2018, 00:48   #19
TsJ
 
Аватар для TsJ
 
Реєстрація: 16.01.2012
Звідки Ви: Киев
Дописи: 249
Сказал(а) спасибо: 208
Поблагодарили 3.650 раз(а) в 79 сообщениях
Одна клювака

Одна клювака
Не витримала душа поета... Після моїх розповідей про вдалу рибалку на Макортах, та перегляду фотосвітлин, батько тут же подзвонив до свого кума та розповів цікаві новини. – «На Макортах синові вдалося гарно щуку половити на великі силіконки. Тре їхати! Завтра треба їхати! Завтра один з останніх (як на той момент передбачали синоптики) теплих днів місяця! День хоч і обіцяли бути теплим, але передбачався сильний вітер, мінімум 5 м/с. А виходячи з обраної мною стратегії на цю рибалку (враховуючи результативний попередній виїзд), вітер ну ніяк не вписувався у наші плани. Пошук риби передбачався на просторах, по центру водойми, де в той час вітер міг роздути хорошу хвилю.





Зміна місць та постановки човна, приманок, ваги джиг-голівок, оснасток, ніякого результату не приносили. Залишалося чекати виходу! Виходячи з особистих спостережень, я знав, що вихід щуки обов'язково повинен бути! Я не втрачав надії! Я вірив! Я знав, що він буде! Практично вже під самий кінець, як по годиннику, на повному викиді шнура, на стадії падіння приманки, послідувала легка клювака. Яка, після нетривалого виважування, виявилася результативною. Є! Риба у мене в руках.



Ох вже й доставила вона мені задоволення на виважуванні. Не передати словами як. Слідом за мною естафету підхоплює батько. Контакт з рибою стався у самого човна. Клювака була такої сили, що батькові ледве вдалося стримати напругу снасті (довелося додатково відпустити фрикціон). Але після кількох метрів виважування, і потужних щучих кульбітів головою, відбувся образливий схід. Такий розклад подій нас теж порадував. Крупняк ще є в Макортах, і він не дрімає!











Що можу сказати? Виходу ми дочекалися. Цього разу він зовсім був нетривалим - якихось 15-20 хвилин. Але, він був. Це радує! Мої спостереження вірні. Чергова нова інформація занесена в блокнот для подальших роздумів. Рибу піймали! Досвід отримали! По хвилях поскакали! Губи обвітрили! Свіжим повітрям подихали! Друзі, рибалка вдалася!
Всім гарного настрою, результативних рибалок, пам'ятних трофеїв, і ні хвоста, ні луски!
TsJ зараз поза форумом  
48 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей