Перегляд одного допису
Старий 25.01.2020, 21:05   #1406
linchuck
 
Аватар для linchuck
 
Реєстрація: 24.01.2015
Звідки Ви: Ворзель
Дописи: 633
Сказал(а) спасибо: 1.220
Поблагодарили 7.442 раз(а) в 422 сообщениях
Цитата:
Допис від Ленин-Гриб Переглянути допис
А які гриби підпадають під першу категорію? Немає загальновизнаної класифікації, але з найбільш популярних класифікацій в першу категорію попадає білий гриб і його різновиди. Це так. А ще які гриби попадають? А ще попадають хрящі (грузди) - це пластинчаті, далі рижики - теж пластинчаті, тай печериці (шампиньоны) теж до болетових не віднесеш.
Я до пластинчастих відношусь нормально, бо основні гриби мого дитинства - це опеньки і сироїжки.
Але теж дуже багато грибів не брали, хоч і знали, що вони їстівні. Пам'ятаю в дитинстві знайшли з батьком галявину з лисичками. Лисички великі, красиві, хвилясті, може з пів відра було, але ми їх не брали, бо ніколи їх не брали. Маслюків не брали.
А останні роки я став частіше ходити по гриби. І поставив собі завдання кожен рік освоювати по 1-2 видів грибів. В 2018 я план перевиконав. Ми освоїли рижики (дуже чудові смачні гриби), їх можна смажити без відварювання і їх можна солити. Ми освоїли лисички - смачні і корисні гриби, смажили без відварювання. Ми освоїли парасольки - жінка каже, що це для неї найсмачніший гриб. І ми освоїли білянку або вовнянку білу. Ми її засолили. Дуже смачний гриб. Солили вперше в житті. Натортік, дякуємо за рецепт і поради. За 2018 рік ми освоїли 4 види нових грибів. П'ятий був головач, уже навіть приготував сковорідку і порізав гриби на шматки. Пішов почитав інтернет - викинув. Не все зразу.
А в 2019 році не освоїв жодного нового виду, навіть тих, що раніше було хоч греблю гати в цьому році було обмаль.
При Порошенку такого не було (с) (цитата Олексія Красько).
Так що я раджу Вам і кожному на 2020-й рік освоїти хоча б 1-2 нових види добрих грибів.
Да, Вы правы! Я сам ввёл себя в заблуждение. Все остальные трубчатые находятся во "второй корзине". Но как с детства привык собирать только белые и краснючки, так и буду. Меня уже не перевоспитать
Ну, разве что опята с лисичками иногда
linchuck зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
pit (29.01.2020)