Перегляд одного допису
Старий 17.07.2014, 16:41   #105
NastichA
 
Аватар для NastichA
 
Реєстрація: 31.05.2009
Звідки Ви: Барышевка, Киевской обл.
Дописи: 211
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 669 раз(а) в 79 сообщениях
За зверненням громадської організації "самооборона Переяслав-Хмельницького" (до яких за допомогою звернулись місцеві промисловики), був проведений рейд з перевіркою в районі с.Стовпяги (біля відомої дачі Курченка). Приймали участь самооборонівці, місцеві рибалки, трохи підвохів, міліція з Переяслава, та представники Держ.екоінспекції (Антонюк Р.С. з двома колегами)
Одним словом, збирались багато і довго, на базу браків прибули близько 11.30 (хоча збирались на 9.00) А там стоїть повноцінний рибстан: кунги, вагончики, пристані, 6 баркасів, піддони з ящиками, автономне енергозабезпечення. Вся ця хрень огорожена забором з рабиці, свій шлагбаум. База по всім ознакам стоїть вже не перший рік і мабуть не другий.
Посеред лагеря розтягнутий преславутий ятір.
Здавалося б, ось і всі факти на лице. Х","Й там!
Питаєм "хто хазяїн?". Кажуть "зараз буде". Ждем...
Близько 14.00 являеться." Хто такі? Якого Ху..я нада? Де ваше направлення на перевірку?(це вже екологам)
Сам низенький, пузатий, хитрий, і слизький. Окунь, сука!
Приватний підприємець, має квоту на пром вилов риби сітками. Костя, власник колишнього "ФішХаус" тепер зветься "Мореход-3000".
Ятір що на березі, каже, мій. Я його строю на наступний рік, як візьму на нього дозвіл то буду ловить. А ті що у воді - не мої. Пізніше приїхали представники прокуратури Переяслава-Хмельницького, за ними люди з Дніпровської екологічної прокуратури. По факту за браконьєрство взяти його не можна, сітки всі з бірками, журнали обліку вилову ведуться, за той ятір - штраф 34грн. Лишається хоть за незаконне захоплення прибережної зони взувать. Але це ж уже не те!!!
Прибули представники рибінспекції Переяслава (два молоденьких невнятних хлопчика, інспектори-першогодки) Таке враження, наче інспекція кинула до нас кого не жалко. Вже з ними, на рибацьких човнах (місцеві підігнали дві "люмінарії") люди вийшли на воду щоб зняти відомі ятері.
В результаті було знято 6 ятерів, якщо б не піднялась хвиля що ускладнила пошук, та й якщо б вся ця акція не була б тааааааааак розтягнута, то було б знято більше. А так... (Почали знімати після 16.00)
Нам навіть не довелось намочити костюми... Посильно-активна допомога на березі
Та саме неприємне, що нема на кого ці ятері повісити. ВОНИ "НІЧИЙНІ"!! Цей бла-бла-бла- Окунь дивиться тобі в очі, либиться і каже "не мае"...
На Канівське вх. їх дозволено 37шт. з них 25 - у відомої в вузьких колах "Трещенихи" з Ржищева, а 12 - в Переяславі у бувшого інспектора Приймаченка. І цей окунь-Костя на днях збирається вже офіційно ставити ятері під дозвола Приймаченка, але ж явно що не 12штук. За оренду рибстану в Циблях він вже договорився!!!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0562.jpg
Переглядів: 115
Розмір:  187,2 КБ
ID:	364579   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0554.jpg
Переглядів: 115
Розмір:  98,2 КБ
ID:	364580   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0556.jpg
Переглядів: 113
Розмір:  137,4 КБ
ID:	364581   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0573.jpg
Переглядів: 110
Розмір:  117,6 КБ
ID:	364582   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0591.jpg
Переглядів: 110
Розмір:  160,9 КБ
ID:	364583  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Копия IMAG0569.jpg
Переглядів: 111
Розмір:  151,1 КБ
ID:	364584   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0561.jpg
Переглядів: 109
Розмір:  170,3 КБ
ID:	364585   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0576.jpg
Переглядів: 108
Розмір:  91,4 КБ
ID:	364586   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMAG0597.jpg
Переглядів: 103
Розмір:  164,3 КБ
ID:	364587  
NastichA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
17 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей