Перегляд одного допису
Старий 10.03.2016, 22:53   #14
Косячок
Banned
 
Реєстрація: 02.12.2011
Звідки Ви: Черкаси
Дописи: 493
Blog Entries: 24
Сказал(а) спасибо: 6.253
Поблагодарили 1.967 раз(а) в 360 сообщениях
Thumbs up

І я не зміг втриматися та пройти повз цю тему, оскільки вже, навіть, не від кількох знайомих, до чиїх порад я прислухаюся, адже вони справжні риболови, а не форумні підлабузники, чую тільки позитивні відгуки стосовно Віталія (Vitaksa), його допомоги в купівлі рибальського спорядження, правдивого, незіпсованого корисливими мотивами ставлення, що нині частенько зустрічається серед морально нестійких індивідуумів, котрим аби тільки впарити свій крам. Також не було серед знайомих нарікань з приводу якості товару, ніяких підводних каменів, про які дізнаєшся вже на риболовлі чи чогось подібного.
А зовсім нещодавно я довідався, що Віталій також вміє фахово здійснювати технічне обслуговування котушок, про що я навіть не здогадувався, та й думаю багато хто, але спираючись на досвід людей, котрі вже мали справу з Віталієм можна стверджувати, що його ТО котушок є якісним.
Чесно кажучи, не думав багато писати, але просто приємно усвідомлювати, що серед того всього виру життя, яке постійно зводить нас з неособливо адекватними персонажами живуть і славні хлопці
Косячок зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dohtur78 (25.04.2016), grenst (11.03.2016), Vitaksa (25.04.2016), Саша В. (16.03.2016)